Mam Talent - Daneliya Tuleshova

i

Autor: America's Got Talent/Daneliya Tuleshova Sings a POWERFUL Rendition of "Arcade" by Duncan Laurence | AGT: All-Stars 2023

Arcade w jej wykonaniu to złoto! Młoda wokalistka doprowadziła publiczność do łez

2023-02-07 16:08

Szesnastoletnia wokalistka wprawiła wszystkich w osłupienie. Jej występ zrobił ogromne wrażenie nie tylko na publiczności, ale również na jurorach, którzy stwierdzili, że jest oszałamiająca, a jej głos to prawdziwy diament. Arcade w jej wykonaniu pokazało, że dziewczyna ma niebywały talent, którym może podbić świat.

Występ tej szesnastolatki z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Jej wykonanie utworu Arcade wzruszyło publiczność niemal do łez. Mocny, czysty wokal połączony z wrażliwością i dojrzałą interpretacją sprawił, że młoda wokalistka dostała ogromne brawa i owacje na stojąco. Artystka śpiewa od dziecka. Pierwsze występy przez rodziną dały jej odwagę i motywację, by zacząć szkolić swój talent i występować na największych scenach na świecie. Daneliya Tuleshova przeprowadziła się z Kazahstanu do Ameryki. Wokalistka, mając zaledwie czternaście lat dotarła do finału Mam Talent w swoim rodzinnym kraju. Teraz postanowiła pokazać swój talent szerszej publiczności. Dziewczyna wystąpiła w specjalnej edycji America's Got Talent: All-Stars, w której biorą udział najlepsi z najlepszych. Jurorzy byli pod wrażeniem jej umiejętności i nie kryli, że jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek, jakie dotąd słyszeli w programie.

Znalazła swój występ w Mam Talent po 6 latach. Wspomnienia wywołały ogromne wzruszenie

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Mam Talent - Daneliya Tuleshova

Daneliya Tuleshova w Mam Talent pokazała się z naprawdę świetnej strony. Jej subtelne i zarazem pełne energii wykonanie Arcade Duncana Laurence'a wzruszyło publiczność do tego stopnia, że wiele osób nie mogło powstrzymać łez. Pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności wokalnych byli również jurorzy America's Got Talent: All-Stars. Heidi Klum przyznała, że Daneliya jest oszałamiająca pod każdym względem. Komplementów nie szczędził też Simon Cowell.

Uczestnik Mam Talent nagi na scenie. Publiczność zobaczyła dosłownie wszystko!

Masz ogromny talent. Chociaż twój głos w pewnym momencie odrobinę się załamał wydaje mi się, że to nic wielkiego, ponieważ uczyniło cię bardziej ludzką i jeszcze lepszą.

Wokalistka dała prawdziwy pokaz swoich umiejętności wokalnych, jednak to nie wystarczyło, by dostać się do najlepszej trójki odcinka i przejść do kolejnego etapu programu. Daneliya Tuleshova nie kryła zawodu, jednak przyznała, że występując na scenie w amerykańskim Mam Talent spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Dodała, że pewnego dnia jej kariera będzie tak ogromna, jak jej idolki, Beyonce.

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE