Apple Music 2015 Online – największe hity gwiazd imprezy! Posłuchaj na ESKA.pl

2015-09-18 12:23

Już 19 września, to Londyn będzie głównym centrum zainteresowania wszystkich fanów światowej muzyki popularnej. Na scenie pojawią się między innymi: The Weeknd, Pharrell Williams czy też One Direction! Festiwal na żywo do obejrzenia online, gdzie? Ta kwestia jest już rozstrzygnięta i informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl. Ponadto przypominamy Wam największe hity gwiazd imprezy!    

Apple Music 2015 Online – największe hity gwiazd imprezy! To już kolejna edycja imprezy, na której pojawi się mnóstwo Waszych ulubionych gwiazd. Internauci z całego świata z każdym rokiem coraz bardziej nie mogą doczekać się kolejnego cyklu imprez odbywanych na wielkiej scenie w Londynie. No i właśnie scena w the Roundhouse przygotowana jest na przyjazd największych osobistości muzyki popularnej na świecie. Gdzie oglądać festiwal? Sprawdźcie odpowiedź!

Apple Music Festiwal 2015: gdzie i za ile oglądać transmisje?  

Chodzą głosy, że to najlepszy festiwal na świecie! Tego nie wiemy, ale na pewno jest to jeden z najbardziej pożądanych festiwali przez internautów. Mogą oni bowiem obejrzeć transmisje pobierając za darmo jedynie aplikację na jakikolwiek sprzęt od Apple. 10 dni transmisji, to z pewnością najlepsze, co może spotkać fana buszującego w sieci, który jednocześnie kocha muzykę. Pierwszy artysta na scenie pojawi się 19 września o godzinie 20:00!

Apple Music Festiwal 2015: gwiazdy i ich największe hity! 

19 września możemy nazwać po prostu - świętem muzyki! Co roku organizatorzy dbają o odpowiednią obsadę gwiazd festiwalu! Żaden słuchacz muzyki popularnej nie powinien narzekać. W poprzednim roku na scenie pojawili się między innymi tacy artyści, jak: David Guetta, Clean Bandit, Kiesza, Calvin Harris, Sam Smith, Ed Sheeran i wielu innych! Jak widzicie sama czołówka. W tym roku nie będzie gorzej! Osoby dbające o line-up nie zaniżyły poziomu tegorocznej imprezy. W tym roku na scenie zobaczymy: Pharrella Williamsa, One Direction, Florence + the Machine, Disclosure, Ellie Goulding, The Weeknd, czy też The Chemical Brothers, a ich największe przeboje znajdziecie poniżej!

 

Pharrell Williams - Happy

 

One Direction - One Way or Another (Teenage Kicks)

 

Ellie Goulding - Burn

 

The Weeknd - Earned It

 

Disclosure feat. Sam Smith - Latch

 

The Chemical Brothers - Galvanize

 

Florence + the Machine - Spectrum (Say My Name)

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze