Antek Smykiewicz o naiwnej wierze w miłość. Czy to zapowiedź nowego albumu? [WYWIAD]

2021-11-04 7:00

Antek Smykiewicz i Robert Sadowski byli gośćmi w Radiu ESKA u Michała Hanczaka. Opowiedzieli między innymi o najnowszym singlu Chodźby mówili, a także o świątecznym albumie, który pojawi się już niebawem na sklepowych półkach. Posłuchajcie całej rozmowy na ESKA.pl.

Antek Smykiewicz wpadł do studia Radia ESKA wraz z Robertem Sadowskim, producentem najnowszego singla artysty Choćby mówili. Michał Hanczak zapytał między innymi w jaki sposób doszło do tej współpracy, a także czy utwór jest zwiastunem albumu. Okazuje się, że zanim powstanie pełny longplay, Smykiewicz i Sadowski przygotowali świąteczną płytę, która ukaże się już niebawem na polskim rynku. Specjalnym dodatkiem ma być piosenka, którą napisał... Hanczak kilka lat temu - mowa o słynnym gastro songu. Posłuchajcie całej rozmowy na ESKA.pl.

Listen to "Antek Smykiewicz gościem Radia ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze