Annalena - Kochaj Mocniej. Artystka na Eska.pl prezentuje singiel! [VIDEO]

2013-08-08 17:45

Annalena i Kochaj Mocniej. Młoda artystka dzieli się swoim pierwszym singlem z czytelnikami Eska.pl. Zobacz materiały VIDEO!

Annalena zadebiutowała na scenie muzycznej singlem Kochaj Mocniej. To pierwsza piosenka na koncie młodej artystki, która wcześniej śpiewała przede wszystkim covery. Kochaj Mocniej znajdzie się na debiutanckim krążku piosenkarki.

>>> Annalena - kim jest, ile ma lat


Z pewnością w Kochaj Mocniej nie brakuje przebojowości i dynamiczności. O tekst zadbał Maciej Charachajczuk, a muzykę skomponowała sama wokalistka. - Kochaj Mocniej to szybki i bardzo melodyjny kawałek skierowany wprost do ludzkich serc. Daje ludziom nadzieję, siłę i wiarę do życia. Mówi o tym, że nie powinniśmy zbyt mocno zadręczać się myślami, kalkulacjami, ale słuchać głosu serca i z całych sił kochać! Utwór ten daje magiczną pozytywną siłę - by po prosu żyć - czuć się wolnym i mocno, mocno kochać - opowiada Annalena.

>>> Kaja Czulewicz - You Know The Way. Startowała w X Factor, teraz ma swój singiel! [VIDEO]

My już zachęcamy do obejrzenia dwóch filmików. Na jednym Annalena ze szczegółami opowiada o czym jest utwór. A na drugim prezentuje swoje zdolności wokalne. Sprawdzajcie i oceniajcie - tylko na Eska.pl.

Annalena Kochaj Mocniej - piosenkarka opowiada o swojej piosence i dziękuje swoim fanom!Annalena - Kochaj Mocniej


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze