Anna Mucha w teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy! Zobacz klip Kochać Cię

2021-06-11 14:47 Adrian Rybak
Anna Mucha
Autor: Youtube.com/Poparzeni Kawą Trzy

Anna Mucha zagrała w najnowszym teledysku popularnego zespołu. Poparzeni, po pandemii, wracają z nową piosenką. Kochać Cię to utwór nie tylko o miłości do muzyki ale także o wiecznym uczuciu, które łączy każde pokolenie i płeć. - Spodobał mi się scenariusz! Ten teledysk to tak na prawdę mini etiuda aktorska - mówi Anna Mucha, która gra w klipie żonę członków zespołu.

- To było super wyzwanie by zagrać tak wiele postaci, które łączy jedna emocja - tęsknota za bliskim, który ma marzenia i chce je realizować - mówi Anna Mucha. To film o miłości. Nie tylko do muzyki. Poparzeni wszystkie zdjęcia nakręcili w romantycznym i kultowym Kazimierzu Nad Wisłą. Film wyreżyserował Grzegorz Lewandowski znany z takich produkcji jak „Historia kina w Popielawach, Na dobre i na złe czy Kryminalni. - Często dostaję propozycje zagrania w klipach zespołów muzycznych, jednak z reguły odmawiam bo to zwykle łączy się z byciem „paprotką”. Poparzeni zaproponowali coś co mnie zainteresowało. Zagrałam mormonkę, hipiskę, kurę domową i intelektualistkę. W filmie widać testosteron i równoważący go kobiecy wdzięk, siłę i pozytywną energię” - mówi Anna Mucha. „W teledysku nie brakuje także scen, w których śmieję się sama z siebie i ze swoich ról - dodaje aktorka. 

Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: Dawaj te kudły!

Poparzeni Kawą Trzy - Kochać Cię

Kochać Cię to najnowszy singiel zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Zatrudnienie do teledysku popularniej aktorki z pewnością przyciągnie wielu odbiorców. Kochać Cię to radiowa polska piosenka, która z pewnością zdobędzie grono fanów. Zobacz teledysk z Anną Muchą poniżej:

Poparzeni Kawą Trzy - piosenki

Najpopularniejsze piosenki zespołu Poparzeni Kawą Trzy to PiłkarSKA, 5 minut, Biała skarpeta i sandał, Byłaś dla mnie wszystkim, Wezmę cię, Wybory, Okrutna, zła i podła, Życie zmarnować oraz Szukam cię wszędzie.

Najnowsze