Mateusz Kurdej

i

Autor: Materiały prasowe

Mateusz Kurdej - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Jego głos wprawił w osłupienie

2022-09-03 21:34

Mateusz Kurdej to kolejny uczestnik programu The Voice of Poland 13. Przygodę ze śpiewaniem rozpoczął już od najmłodszych lat, a teraz próbuje swoich sił w kolejnej edycji muzycznego show TVP. Jaką piosenkę zaśpiewał w przesłuchaniach? Czy udało mu się odwrócić wszystkie fotele?

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Mateusz Kurdej - kim jest?

Mateusz marzy o występach na wielkiej scenie. Pierwsze wyjście przed publiczność zaliczył już w przedszkolu! Od tego czasu był laureatem konkursów muzycznych i to nie tylko w swoim regionie, ale również w całym kraju. Dzisiaj ma 31 lat i dawno nie stał na profesjonalnej scenie, więc postanowił sprawdzić swoje umiejętności przed wymagającymi trenerami w 13. edycji programu The Voice of Poland. Poza śpiewaniem pracuje również jako storm manager w branży odzieżowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lanberry sama zaczynała w The Voice of Poland. NIKT nie odwrócił się w jej stronę!

Mateusz Kurdej w The Voice of Poland 13

Mateusz Kurdej to jeden z tych uczestników, którzy lubią być w centrum uwagi. Wokalista ma wszystkie cechy lidera i z powodzeniem odnalazłby się w roli frontmana. Wielu widzów zastanawiało się, czy w centrum uwagi znajdzie się również u jurorów. Zaśpiewał w przesłuchaniach w ciemno piosenkę Grace Kelly, pod którą podpisuje się Mika. Jeżeli chodzi o fotele, to odwrócili się tylko panowie - czyli Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Mateusz Kurdej ostatecznie trafił pod skrzydła Tomsona i Barona i to właśnie z nimi będzie trenować.

Sonda
The Voice of Poland 13 - który trener ze swoim uczestnikiem wygra program?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE