Anja Pham pod skrzydłami Margaret podbije muzyczny rynek? Musicie ją poznać!

2020-06-30 12:21 Ewelina Kulasza
Anja Pham pod skrzydłami Margaret podbije muzyczny rynek? Musicie ją poznać!
Autor: screen z YouTube/Anja Pham, WBF Anja Pham pod skrzydłami Margaret podbije muzyczny rynek? Musicie ją poznać!

Choć jeszcze niedawno fani Margaret byli smutni z powodu chwilowego wyciszenia kariery artystki, to już mogą odetchnąć z ulgą. Piosenkarka nie zwalnia tempa i idzie do przodu ze swoją wytwórnią płytową jak burza! Jej nowa podopieczna Anja Pham podbije muzyczny rynek? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Margaret mimo iż z wykształcenia jest projektantką mody, to podbiła muzyką polską scenę i nie tylko! Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, a w dodatku właścicielka wytwórni płytowej Gaja Hornby Records. Jej zmagania z muzyką i wokalny talent, wiele osób może podziwiać od 2012 roku. Margaret zadebiutowała wtedy ze swoim singlem Thank You Very Much, który pojawił się następnie na jej mini albumie All I Need. W ciągu ostatnich miesięcy w życiu piosenkarki zaszły spore zmiany. Margaret pod koniec 2019 roku poinformowała fanów w mediach społecznościowych, że zawiesza na jakiś czas karierę muzyczną. Taka decyzja była spowodowana złym stanem zdrowia artystki, a także chęcią wyciszenia się w internecie. W tamtym czasie Margaret wzięła ślub poza granicami naszego kraju z Piotrkiem Kozierackim (KaCeZet), a następnie narodziło się ich dziecko w postaci wytwórni Gaja Hornby Records.

Pod skrzydłami nowej wytwórni płytowej Margaret, znalazł się między innymi raper Wojtek Geniusz, a także wokalistka Anja Pham.

Domowe Granie - GOZDEK

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gaja Hornby Records - Anja Pham

W wytwórni Margaret pojawiła się nowa artystka - Anja Pham. Nowość wokalistki zatytułowana Happy End, jest już dostępna na streamingach, a także na platformie YouTube. Co ciekawe Margaret publikując zdjęcie ze swoją nową podopieczną, zapytała internautów o opinię na temat singla Happy End. Nie da się nie zauważyć, że użytkownicy Instagrama są wręcz zachwyceni muzyczną nowością, a także funkcjonowaniem wytwórni Gaja Hornby Records.

- Jest rewelacyjna! Z niecierpliwością czekam na więcej! Absolutnie hipnotyzująca barwa

- Promieniejesz nowy kierunek Ci służy kochana

- Świetny ten utwór naprawdę! czekam na więcej

Anja Pham to artystka o wietnamskich korzeniach, którą możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @annapham_music. Niedawno przy pomocy wytwórni Gaja Hornby Records, zaprezentowała swój spokojny, a zarazem nastrojowy utwór Happy End. Poniżej możecie posłuchać jej muzycznej nowości. Szykuje się nowy hit lata?

Najnowsze