Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa, Instagram, Sopot, wiek, mąż, koncerty

2019-08-13 22:50 KL
Anita Lipnicka zaczęła odnowa! Piosenka księżycowa w klubowej odsłonie
Autor: Warner Music Poland Anita Lipnicka zaczęła "odnowa"! Piosenka księżycowa w klubowej odsłonie

Anita Lipnicka to piosenkarka, która ma na swoim koncie wiele hitów, które od lat kochają i śpiewają Polacy. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o Anicie Lipnickiej.

Anita Lipnicka, jej Piosenka księżycowa, Instagram, wiek, mąż, koncerty to informacje, których najczęściej na temat wokalistki szukacie w sieci. Na najważniejsze pytania dotyczące Anity Lipnickiej odpowiadamy już teraz na ESKA.pl

Anita Lipnicka - Piosenka księżycowa

Piosenka księżycowa po raz pierwszy została wydana w 1994 roku, kiedy Anita Lipnicka była wokalistką zespołu Varius Manx. W 2019 roku ten wielki hit doczekał się zupełnie nowej wersji. Za produkcję odświeżonej wersji utworu odpowiada Kuba Karaś z zespołu The Dumplings.

Anita Lipnicka - wiek

Anita Lipnicka w 2019 roku skończyła 44 lata. Wokalistka urodziła się 13 czerwca 1975 roku.

Anita Lipnicka - mąż

Mężem Anity Lipnickiej jest Mark Gray. Para pobrała się w 2016 roku. W latach 2003–2015 wokalistka była związana z Johnem Porterem. Artyści nie mieli jednak ślubu. Z tego związku 23 lutego 2006 roku na świat przyszła ich córka, Pola.

Anita Lipnicka - Instagram

Wokalistka prowadzi swój profil na Instagramie. Jej konto nosi nazwę @anita.lipnicka.

Anita Lipnicka - koncerty

13 sierpnia Anita Lipnicka wystąpi w Sopocie podczas Top of the Top Festiwal 2019. Artystka bierze też udział w trasie koncertowej Cohen i Kobiety.

Najnowsze