Ania Wyszkoni

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama Anny Wyszkoni

Ania Wyszkoni jak Miley Cyrus we Flowers! Promuje singiel w samej marynarce

2023-02-15 11:42

Płyta Z cegieł i łez podbiła serca słuchaczy Ani Wyszkoni. Idąc za ciosem, popularna wokalistka wybrała kolejny utwór ją promujący. Tym razem postawiono na emocjonalny kawałek Dla ciebie. Gwiazda polskiej sceny zamieściła w mediach społecznościowych kadry z teledysku. W czarnym garniturze i różowych szpilkach wygląda obłędnie. Nie wygląd jest tu jednak najważniejszy.

Choć Ania Wyszkoni jest jedną z najjaśniej świecących i najdłużej utrzymujących się na rynku gwiazd polskiej sceny muzycznej, to nie lubi, gdy ktoś ją tak nazywa. Dziewczyna ze Śląska z układem nerwowym na wierzchu, jak mówią o niej współpracownicy, w listopadzie ubiegłego roku zaprezentowała słuchaczom nowy album Z cegieł i łez, który może stanowić jej opus magnum. Na krążku znalazło się w sumie dziewięć piosenek, ale to jedna z nich szczególnie mocno zagrała w sercach słuchaczy. Mowa o utworze zatytułowanym Dla ciebie, który od dnia premiery nie schodzi z listy pięciu najchętniej słuchanych kawałków artystki w serwisie Spotify. Nic dziwnego, że to właśnie jego wybrano kolejnym singlem promującym całe wydawnictwo. Do piosenki powstał już teledysk, na którego planie byliśmy, a w mediach społecznościowych Ani pojawiły się zdjęcia zza kulis. Wokalistka zachwyciła internautów ubrana w czarny garnitur i różowe szpilki. Niedawno w podobnym wydaniu zaprezentowała się Miley Cyrus!

Piosenki, które w 2023 kończą 20 lat. Do dziś są puszczane w radiach!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Ania Wyszkoni jak Miley Cyrus

Ania Wyszkoni, choć sama ma mnóstwo pracy, na bieżąco śledzi to, co dzieje się w muzyce. Uwadze piosenkarki z pewnością nie umknęła najgłośniejsza premiera tego roku, czyli Flowers od Miley Cyrus. Artystka postawiła na podobny look, co znana na świecie Amerykanka.

Jak podkreśla Ania, nowy teledysk będzie zdecydowanie jednym z najważniejszych w jej karierze. Gwiazda postanowiła ukazać miłość, o której śpiewa w singlu Dla ciebie, we wszystkich jej barwach i każdej odsłonie. 

Ale słowo daję, że stężenie miłości, czułości i ciepła, które dzisiaj panowało w studiu, było tak wysokie, że wracam do domu lepsza i bardziej uskrzydlona. Tak bardzo bym chciała, żeby ten teledysk Wam się spodobał i żebyście pokazywali go wszystkim dookoła - napisała.

Premiera klipu już w ten piątek, 17 lutego.

Sonda
Słuchasz Ani Wyszkoni?