Ania Wyszkoni

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama Anny Wyszkoni

Ania Wyszkoni jak Miley Cyrus we Flowers! Promuje singiel w samej marynarce

2023-02-15 11:42

Płyta Z cegieł i łez podbiła serca słuchaczy Ani Wyszkoni. Idąc za ciosem, popularna wokalistka wybrała kolejny utwór ją promujący. Tym razem postawiono na emocjonalny kawałek Dla ciebie. Gwiazda polskiej sceny zamieściła w mediach społecznościowych kadry z teledysku. W czarnym garniturze i różowych szpilkach wygląda obłędnie. Nie wygląd jest tu jednak najważniejszy.

Choć Ania Wyszkoni jest jedną z najjaśniej świecących i najdłużej utrzymujących się na rynku gwiazd polskiej sceny muzycznej, to nie lubi, gdy ktoś ją tak nazywa. Dziewczyna ze Śląska z układem nerwowym na wierzchu, jak mówią o niej współpracownicy, w listopadzie ubiegłego roku zaprezentowała słuchaczom nowy album Z cegieł i łez, który może stanowić jej opus magnum. Na krążku znalazło się w sumie dziewięć piosenek, ale to jedna z nich szczególnie mocno zagrała w sercach słuchaczy. Mowa o utworze zatytułowanym Dla ciebie, który od dnia premiery nie schodzi z listy pięciu najchętniej słuchanych kawałków artystki w serwisie Spotify. Nic dziwnego, że to właśnie jego wybrano kolejnym singlem promującym całe wydawnictwo. Do piosenki powstał już teledysk, na którego planie byliśmy, a w mediach społecznościowych Ani pojawiły się zdjęcia zza kulis. Wokalistka zachwyciła internautów ubrana w czarny garnitur i różowe szpilki. Niedawno w podobnym wydaniu zaprezentowała się Miley Cyrus!

Piosenki, które w 2023 kończą 20 lat. Do dziś są puszczane w radiach!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Ania Wyszkoni jak Miley Cyrus

Ania Wyszkoni, choć sama ma mnóstwo pracy, na bieżąco śledzi to, co dzieje się w muzyce. Uwadze piosenkarki z pewnością nie umknęła najgłośniejsza premiera tego roku, czyli Flowers od Miley Cyrus. Artystka postawiła na podobny look, co znana na świecie Amerykanka.

Jak podkreśla Ania, nowy teledysk będzie zdecydowanie jednym z najważniejszych w jej karierze. Gwiazda postanowiła ukazać miłość, o której śpiewa w singlu Dla ciebie, we wszystkich jej barwach i każdej odsłonie. 

Ale słowo daję, że stężenie miłości, czułości i ciepła, które dzisiaj panowało w studiu, było tak wysokie, że wracam do domu lepsza i bardziej uskrzydlona. Tak bardzo bym chciała, żeby ten teledysk Wam się spodobał i żebyście pokazywali go wszystkim dookoła - napisała.

Premiera klipu już w ten piątek, 17 lutego.

Sonda
Słuchasz Ani Wyszkoni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE