Andy Dust wysyła dużo szczęścia na jesień 2023! Lucky You nagrane z wielką gwiazdą!

i

Autor: Andy Dust - Lucky You / single cover art Andy Dust wysyła dużo szczęścia na jesień 2023! "Lucky You" nagrane z wielką gwiazdą!

PRZEDPREMIEROWO

Andy Dust wysyła dużo szczęścia na jesień 2023! "Lucky You" nagrane z wielką gwiazdą

2023-09-21 11:49

Lucky You - to szczęśliwa piosenka, za którą odpowiada polski producent, znany jako Andy Dust. Po latach tworzenia hitów, w ramach projektu Vamero, postanowił ruszyć własną ścieżką i rozpocząć solową karierę. Efekty? Jako pierwsi możecie poznać na ESKA.pl, bo przedpremierowy fragment jego debiutu podrzucamy na naszej stronie!

TYLKO U NAS: Andy Dust rozpoczyna solową karierę od pozytywnego utworu, który tej jesieni ma przynieść Wam dużo szczęścia. Artysta do stworzenia utworu "Lucky You" zaprosił DJ-a z Dubaju oraz wokalistkę, którą znacie z hitów takich gwiazd, jak Robin Schulz, twocolors, czy Gabry Ponte. Mowa o wykonawczyni, która występuje jako Mougleta. Polak, Andy Dust, którego z pewnością znacie jako członka duetu Vamero, wkracza do gry w pojedynkę, a my towarzyszymy mu na początku jego drogi. Przedpremierowy fragment jego singla ujawniamy, tylko na ESKA.pl. Singiel w całości usłyszycie też w ramach New Music Weekend w Radiu ESKA.

Kaeyra - Polka stała się objawieniem w USA. Teraz Karolina Baran rozkocha w sobie Polaków!

Andy Dust wysyła dużo szczęścia na jesień 2023! Oto jego "Lucky You"

Andy Dust & Mougleta & Cyril M - kim są wykonawcy "Lucky You"?

Z pewnością dobrze znany Wam Andy to polski producent i songwriter, który przez ostatnie 10 lat mieszkał we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, gdzie tworzył i współprodukował takich artystów jak Inna, Vinai, Martin Jensen czy Lizot. Współpracował również m.in. z Tribbsem przy numerze "Ghost". Jeden z jego autorskich utworów, "Rise Up" z VAMERO i VINAI przebił niedawno barierę 200 milionów odsłuchów w Spotify, to nie udało się jeszcze żadnemu polskiemu artyście!

Po latach Andy postanowił wrócić do Polski, by rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze. Otwierając solowy projekt skupia się na muzyce pop i dance oraz planuje współpracę z polskimi artystami. Mimo to nie zapomina o wciąż aktywnie działającym duecie VAMERO, który tworzy z niemieckim DJ'em VICERO.

Avicii 10 lat temu wydał nieśmiertelny album "True". Poruszył serca milionów

Mougleta to uzdolniona Kanadyjka, która może się pochwalić współpracą z takimi nazwiskami, jak Robin Schulz, Afrojack, Gabry Ponte, Topic i wielu innych. Cyril M natomiast to DJ i producent z Bejrutu, obecnie mieszkający i działający w Dubaju, który miał okazję dzielić konsoletę z takimi gwiazdami, jak Lost Frequencies, Jonas Blue, Laidback Luke czy John Martin.