Gwiazdy

Andrzej Grabowski już tak nie wyląda! Zapuścił włosy i brodę

2024-04-24 12:28

Aktor przez wiele lat nie decydował się na zbyt pokaźne zmiany w swoim wyglądzie. Teraz jednak postanowił mocno zmienić swój image. Na najnowszych zdjęciach jest niemal nie do poznania! Zresztą zobaczcie sami.

Metamorfoza Andrzeja Grabowskiego jest naprawdę imponująca. Ze względu na swój zawód, aktor wielokrotnie zmieniał się i przeobrażał w granych przez siebie bohaterów, jednak w takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy. Choć widzowie najbardziej znają go z roli Ferdynanda Kiepskiego, w którym grał optymistycznego, prostackiego mieszkańca kamienicy charakteryzującego się różowym t-shirtem, zielonymi spodniami i czupryną brązowych włosów, to w rzeczywistości aktor wygląda zupełnie inaczej. na próżno szukać również podobieństw do pijanego szlachcica z Ogniem i mieczem czy starszego aspiranta Jacka w PitBullu. Szczególnie teraz, gdy zdecydował się na zapuszczenie włosów.

ROXIE WĘGIEL REAGUJE NA FILMY Z DZIECIŃSTWA! | ESKA REACT

Andrzej Grabowski - metamorfoza

Andrzej Grabowski w takim wydaniu wygląda naprawdę zaskakująco. Aktor został zauważony przy okazji premiery spektaklu “NajDroższy”, na której pojawił się ze swoją partnerką Aldoną Grochal. Podczas wydarzenia okazało się, że 72-latek zapuścił długą, gęstą brodę oraz włosy. Co więcej, jakiś czas temu zrzucił 40 kilogramów. Okazuje się, że wygląd aktora nie jest przypadkowy. Jak wynika z najnowszych doniesień, Andrzej Grabowski przygotowuje się do nowej roli w jednym seriali. Koniecznie wejdźcie w nasza galerię i zobaczcie, jak teraz wygląda.