Andrzej Duda słucha ZAYNA! Prezydent Polski załatwi koncert artysty w Polsce?

2016-02-01 20:19
Andrzej Duda pisze na Twitterze z fankami ZAYNA
Autor: fot. One Direction Polska/Twitter Andrzej Duda lubi piosenkę Zayna - PillowTalk

Andrzej Duda jest fanem ZAYNA? Prezydent Polski odpowiedział na tweety miłośników ex-wokalisty One Direction i podzielił się swoimi wrażeniami na temat jego nowej piosenki PillowTalk. Czy Andrzej Duda przyczyni się do zorganizowania koncertu Zayna Malika w Polsce? Sprawdź, czego udało się nam dowiedzieć z Twittera Prezydenta RP już teraz - na ESKA.pl

Andrzej Duda lubi muzykę ZAYNA. Tego możemy się dowiedzieć z tweetów, które Prezydent Polski wymienił z fanami byłego członka One Direction. Krótka dyskusja na Twitterze rozpoczęła się w momencie, gdy Andrzej Duda odpowiedział na pytanie, czy słuchał już nowej piosenki ZAYNA - PillowTalk. Prezydent postanowił wtedy sprawdzić, czym aktualnie interesuje się młodzież i poprosił swoją córkę, by puściła mu piosenkę popularnego wokalisty. Zachęcone reakcją Prezydenta RP użytkowniczki Twittera, poprosiły go jeszcze o podzielenie się opinią po wysłuchania utworu. - Sympatyczna muzyka. Dzięki za info o muzycznych trendach. Pozdrawiam i dobrej nocy :-) - tak odpisał Prezydent Duda. Tweety Prezydenta na temat idola nastolatków wzbudziły w sieci wiele emocji. Wiele osób nie mogło nawet uwierzyć, że wpisy pochodzą z prawdziwego konta Andrzeja Dudy na Twitterze. Prezydent zareagował również i na takie pytania.

Andrzej Duda pisze na Twitterze z fankami ZAYNA

Tweety Prezydenta Polski o Zaynie Maliku rozbudziły w niektórych fanach wokalisty nadzieje na jego koncert w Polsce. Niestety Andrzej Duda nie odpowiedział już, czy pomoże ściągnąć wykonawcę hitu PillowTalk do naszego kraju. Co sądzicie o wpisach Andrzeja Dudy na temat muzyki ZAYNA na Twitterze?

 

RC

Najnowsze