Anca Pop - autorka ulubionego hitu Polaków NIE ŻYJE! Co się stało?

2018-12-25 22:12
Anca Pop - autorka ulubionego hitu Polaków NIE ŻYJE! Co się stało?
Autor: screen z teledysku na youtube: Anca Pop - Loco Poco (Official Video) (fot. YouTube.com/RotonMusicTV) Anca Pop - autorka ulubionego hitu Polaków NIE ŻYJE! Co się stało?

Anca Pop nie żyje! Jedna z gwiazd rumuńskiej sceny muzycznej miała 34 lata. Co się stało i jaka jest przyczyna śmierci?

Anca Pop nie żyje - co to za wokalistka i jakie są przyczyny jej śmierci? Informacje podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Gwiazda rumuńskiej sceny muzycznej miała na koncie hit, który polubili słuchacze Radia ESKA. Oprócz tego internauci pokochali cover jej hitu More Than You Know, pod którym oryginalnie podpisuje się szwedzki duet Axwell i Ingrosso. Anca Pop miała 34 lata.

Anca Pop nie żyje - co się stało?

Smutna wiadomość o tym, że Anca Pop nie żyje zalała światowe media tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Podano, że wokalistka umówiła się ze swoją matką, jednak gdy zbyt długo nie dawała znaków, rodzina zawiadomiła policję. Zwłoki 34-latki znaleziono w jej aucie w Dunaju, niedaleko rodzinnego miasta Svinita. W akcję wyłowienia ciała zaangażowanych było trzech nurków, wspomaganych przez wojsko. Sprawę tajemniczej śmierci bada policja. W miejscu wypadku nie było barier ochronnych. Artystka zmarła 17 grudnia, a pogrzeb odbył się w 20 grudnia 2018 roku.

Kto zmarł w 2018 roku? Wspomnienia artystów, którzy odeszli w 2018

Wchodząc na jej instagramowy profil można zauważać, że uwielbiała robić sobie zdjęcia z wodą w tle. Co ciekawe - ostatnie jej zdjęcie na Instagramie opublikowane 15 listopada (czyli miesiąc przed śmiercią) - przedstawia artystkę zapatrującą się głęboko w Dunaj.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Dunare Post udostępniony przez Anca Pop “Shamanca” (@ancapopmusic)

Anca Pop - piosenki, kariera, kim była?

Anca Pop urodziła się 22 października 1984 roku. Mając 3 lata rodzice zdecydowali, że wyemigrują do Serbii, a później do Kanady. Mając siedem lat rozpoczęła naukę śpiewu i gry na mandolinie. Chętnie uczęszczała również na lekcje sportu, a także uczyła się rysować. Trudno było jej w momencie, gdy rodzice zdecydowali się wrócić do Rumunii. Młoda Anca postanowiła, że zostanie w Kanadzie, gdzie są większe szanse na osiągnięcie sukcesu. W 2004 roku zachęcano ją do podpisania kontraktu i wydania debiutanckiego albumu, jednak artystka musiała się nad tym zastanowić. W poszukiwaniu inspiracji wróciła do Rumunii, gdzie w 2008 roku poznała Gorana Bregovicia, przyjaciela Kayah! W 2012 roku Goran i Anca wydali wspólny utwór pt. Jealous Monster.

Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

W 2013 roku podpisała kontrakt z rumuńskim Roton Music i dwa lata później wydała swój pierwszy, oficjalny singiel pt. Free Love. Utwór osiągnął sukces głównie w Wielkiej Brytanii, gdzie internauci uznali, że to najlepszy przebój lipca 2015 roku. Wokalistka po wydaniu tego kawałka podpisała kontrakty z wieloma cenionymi markami. Została również zaproszona na prestiżowy Festiwal w Cannes. Jej kariera jeszcze bardziej nabrała tempa po wydaniu płyty zatytułowanej Anca Pop i utworu o ciekawym tytule Loco Poco. Kawałek z bardzo prostym i chwytliwym refrenem stał się wielkim hitem w Polsce!

Pr9xM3f9ebE

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze