Anastazja Maciąg z teledyskiem do singla Temat o Tobie. Zagrały w nim gwiazdy TikToka!

2021-10-22 14:36
Anastazja Maciąg z teledyskiem do singla Temat o Tobie. Zagrały w nim gwiazdy TikToka!
Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska

Już jest teledysk do debiutanckiego singla Anastazji Maciąg pt. Temat o Tobie. W obrazku pojawiła się plejada gwiazd TiKToka. Wystąpili: Kinga Sawczuk, Julia Żugaj, Lena Moonlight Kociszewska, Szalina Malina, Einar Krawczyk, Kamil Szymczak, czy Cypriano Węgrzyn. Zobaczcie filmik już teraz!

Teledysk do debiutanckiego singla Anastazji Maciąg Temat o Tobie już dostępny! Anastazja Maciąg została zwyciężczynią pierwszej edycji konkursu Rising Star organizowanego przez Universal Music Polska oraz TikTok przy wsparciu Radia ESKA. Nagrodą główną był kontrakt fonograficzny, a singiel Temat o Tobie jest elementem tej nadchodzącej współpracy. Warto dodać, że po raz pierwszy teledysk przedpremierowo zobaczyć mogliśmy na TikToku. Dopiero po 24h obrazek trafił na YouTube. Jesteście ciekawi efektów pracy młodej wokalistki? Zobaczcie teledysk już teraz! 

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Wersow kiedyś i dziś

Anastazja Maciąg - kim jest?

Anastazja Maciąg to znana 16-letnia TikTokerka. Dziewczyna obecnie uczy się w Liceum. Brała udział w trzeciej edycji The Voice Kids. Jej fani zachwycają się nowym singlem i teledyskiem. Tak sama artystka mówi o sobie i muzycznych marzeniach:

Teraz mam szanse zacząć totalnie nową drogę. W końcu mogę obrać swoją własną ścieżkę i pokazać ludziom, co naprawdę kryje się w moim wnętrzu. Wydaje mi się, że mój młody wiek ma ogromny przywilej tego, że mam masę czasu i mogę eksperymentować. Mam wiele pomysłów, uwielbiam tę ciemniejszą bardziej trapową stronę popu, ale również chciałabym wydać piosenkę, w której pokażę swoje prawdziwe emocje. Uwielbiam zaskakiwać i chciałabym z każdą piosenką odkrywać ze słuchaczami jakiś nowy zakątek, w którym jeszcze nigdy nie byli. Moje życie to jeden wielki spontan i tak również było w przypadku tego konkursu. Obok tej spontaniczności stoi również masa ciężkiej pracy oraz ogromne chęci. Na obecną chwilę najbardziej marzę o tym, aby moja muza dotarła do jak największej liczby osób i aby singiel zagościł w waszych sercach na jak najdłużej. A jeśli chodzi o takie bardziej długoterminowe marzenia to album, który będzie różnorodny, ale przede wszystkim mój.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze