Ana Andrzejewska - piosenka finalistki The Voice podbije serca publiczności? Internauci zachwyceni!

2020-03-31 15:38 MK
Ana Andrzejewska
Autor: YouTube/Ana Andrzejewska

Programy typu talent show od lat cieszą się wielką popularnością wśród telewidzów. Głównym powodem tak dużego zainteresowania produkcjami są ponadprzeciętnie utalentowani uczestnicy. Jedną z najpopularniejszych uczestniczek muzycznych show jest Ana Andrzejewska. Wokalistka wypuściła właśnie nowy singiel. Czy odniesie sukces z własnym repertuarem? Więcej na ESKA.pl.

Ana Andrzejewska - autorska piosenka finalistki takich programów jak The Voice of Poland i Mam Talent była spełnieniem marzeń wszystkich fanów, którzy kibicowali jej na każdym etapie muzycznej drogi. Pochodząca z Częstochowy wokalistka uważana jest za jeden z największych talentów, jakie pojawiły się w polskiej telewizji. Głosem Any zachwycili się nie tylko telewidzowie, ale również jurorzy. To właśnie dzięki nim, Ana Andrzejewska jako pierwsza otrzymała złoty bilet w ostatniej edycji programu Mam Talent, w którym znalazła się wśród najlepszych z najlepszych.

Po udziale w programach muzycznych, Ana Andrzejewska nie przestała realizować swoich pasji. Wokalistka regularnie zamieszczała na swoim kanale na YouTubie własne interpretacje wielkich hitów. Widzowie mogli usłyszeć covery piosenek Agnieszki Chylińskiej, Margaret czy też Moniki Brodki w jej wykonaniu. Teraz przyszedł czas na to, na co wielbiciele talentu Any czekali najbardziej, czyli na jej własne kompozycje.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ana Andrzejewska - piosenka

Utwór Po wietrze to kolejny efekt współpracy Any i Bartka Bednarka. Piosenka zapowiadająca debiutancki album finalistki The Voice of Poland miała swoją premierę w czwartek, 26 marca. Na pozytywne komentarze ze strony internautów nie trzeba było długo czekać. Słuchacze ponownie zachwycili się wrażliwością i dojrzałością zdolnej wokalistki.

- Twój głos jest prześliczny, taki odprężający. Piękny utwór! Właśnie takich artystów potrzebujemy! - można przeczytać.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy Ana Andrzejewska planuje wydać swój debiutancki krążek. Singla Po wietrze możecie posłuchać poniżej.

Najnowsze