Amerykanin ocenia polskie hity. Reakcja na Ona by tak chciała może was zaskoczyć!

2019-12-11 11:58 MK
Ronnie Ferrari
Autor: YouTube/Trev & ESKA.pl

Rok 2019 przyniósł nam wiele polskich hitów. Jednym z największych jest niewątpliwie utwór Ona by tak chciała, który zrobił z Ronniego Ferrariego prawdziwą gwiazdę sceny muzycznej. Internauci pokochali kawałek, o czym świadczy liczba wyświetleń i polubień pozostawionych w serwisie YouTube. Jeden z amerykańskich youtuberów postanowił zapoznać się z polskimi utworami. Jak zareagował na utwór Ronniego? Sprawdź na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - piosenka Ona by tak chciała to bez wątpienia jeden z największych hitów 2019 roku. Hubert Kacperski, bo tak naprawdę nazywa się jej autor, osiągnął takie wyniki, jakich pozazdrościć mogą mu największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Mianowicie, w zaledwie kilka miesięcy od premiery numeru, audio opublikowane w serwisie YouTube zostało odtworzone blisko 100 milionów razy, a liczba łapek w górę pozostawionych przez internautów przekroczyła milion. Jeszcze żadnemu innemu artyście z Polski nie udało się tego dokonać! Na fali popularności singla, w sieci pojawiło się wiele jego coverów i parodii. Internauci mogli posłuchać kawałka w wersji akustycznej, rockowej, po angielsku, czy też w wykonaniu... ministrantów! O sukcesie piosenki dowiedzieli się także zagraniczni twórcy internetowi. Pochodzący z Ameryki youtuber Trev postanowił przyjrzeć się polskim hitom w swoim najnowszym wideo. Wśród przygotowanych przez niego piosenek nie mogło oczywiście zabraknąć Ona by tak chciała.

Ona by tak chciała - reakcja

To nie pierwszy raz, kiedy Trey zdecydował się na nagranie reakcji na polskie hity. Poprzednie wideo cieszyło się dużą popularnością, dlatego też youtuber postanowił nagrać drugą część. Tym razem, wziął on pod uwagę propozycje widzów. Wśród najczęściej polecanych piosenek przez internautów było właśnie Ona by tak chciała z repertuaru Ronniego Ferrariego. Reakcja Treya była naprawdę zaskakująca!

- Wydaje mi się, że to najbardziej lubiana piosenka na polskim YouTubie. Tak właściwie to słyszałem już ją. Jej intro to klasyczne disco polo. Naprawdę jestem ciekaw, dlaczego ten kawałek stał się tak popularny. Brzmi podobnie do innych piosenek z tego gatunku, tylko jest skierowany bardziej do młodych słuchaczy - powiedział. Zgadzacie się z nim? Całe wideo znajdziecie poniżej.

Najnowsze