American Music Awards 2015: występ Justina Biebera. Piosenki z Purpose w medleyu! Wideo z występu

2015-11-23 14:53
JB
Autor: fot. Bulls American Music Awards 2015: występ Justina Biebera. Piosenki z Purpose w medleyu! Wideo z występu

Występ Justina Biebera w czasie American Music Awards 2015 z pewnością przejdzie do historii. Bieber zaśpiewał trzy piosenki z Purpose, jednak wszyscy zaśpiewają show, jakie zrobił Kanadyjczyk w czasie piosenki Sorry. Przez scenę przeszła burza, która przyniosła ze sobą duże opady deszczu! Zobacz występ Justina Biebera w American Music Awards 2015 na Eska.pl.

American Music Awards 2015 za nami! Jak zwykle pomiędzy nagradzaniem artystów oglądaliśmy występy największych gwiazd. Na scenie pojawił się między innymi: Macklemore & Ryan Lewis, The Weeknd, Nick Jonas czy zespół One Direction. Wszystkie występy w czasie AMAs 2015 były znakomite, jednak występ Justina Biebera przejdzie do historii! Kanadyjczyk wykonał medley piosenek z płyty Purpose

American Music Awards 2015: występ Justina Biebera

Trzy piosenki Justina Biebera zamknęły 43. edycje American Music Awards. Całe to wydarzenie ma na celu nagrodzenie najlepszych artystów, którzy w ostatnim roku podbijali amerykański rynek muzyczny. Już wiemy, kto wygrał, ale wiemy również kto wystąpił! Wśród gwiazd, które pojawiły się na scenie nie mogło zabraknąć Justina Biebera, który swoimi hitami, podbija aktualnie kultowe zestawienie Billboard Hot 100. Kanadyjczyk zaprezentował medley, w którym pojawiły się kawałki z albumu Purpose: "What Do You Mean?" (akustycznie) i "Where Are U Now?". Jednak największą furorę zrobiło wykonanie hitu "Sorry". Występowi towarzyszyła znakomita oprawa. Przez scenę przeszła burza, która przyniosła ze sobą duże opady deszczu. 

Ten moment w czasie AMAs 2015 zostanie zapamiętany na bardzo długo! Oceńcie sami:

Jennifer Lopez również dała niezły występ! Zobacz jak zatańczyła do największych hitów tego roku

Szalejesz na punkcie Justina Biebera? Czekasz na jego nową płytę? Odpalaj darmowy film Justin Bieber: Always Believing. To świetna, nieautoryzowana biografia piosenkarza.

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze