American Music Awards 2015: Jennifer Lopez zatańczyła do hitów roku. Reakcja Nicki Minaj bezcenna. VIDEO!

2015-11-23 14:06
American Music Awards 2015: Jennifer Lopez zatańczyła do hitów roku. Reakcja Nicki Minaj bezcenna. VIDEO!
Autor: Fot. YouTube/combemu Reakcja Nicki Minaj na występ Jennifer Lopez

Jennifer Lopez otworzyła tegoroczną galę American Music Awards. J.Lo wykonała fragment swojego utworu, a po nim zatańczyła do największych hitów 2015 roku m.in do "Uptown Funk" i "Anaconda". Sprawdź jak na swoje piosenki podczas występu Jennifer Lopez reagowali inni artyści.

Gala American Music Awards 2015 już za nami. Najlepszą artystką roku została Ariana Grande, z kolei statuetka za najlepszy utwór powędrowała do Taylor Swift. Zanim jednak poznaliśmy zwycięzców na scenie zaprezentowała się zjawiskowa Jennifer Lopez.

Pełna lista zwycięzców AMAs 2015 już teraz na ESKA.pl.

 

J. Lo. otworzyła galę AMAs 2015

Amerykańska wokalistka zaczęła występ od zaśpiewania krótkiego fragmentu swojej piosenki "Waiting fot Tonight". Po nim zwróciła się do publiczności z krótkim oświadczeniem. - Dzisiejszy wieczór nie jest o mnie, on jest o muzyce. A tegoroczne utwory sprawiają, że chcę tańczyć - zadeklarowała J.Lo. i rozpoczęła swoje show z udziałem grupy tancerzy.

AMAs 2015: Lopez zatańczyła do hitów 2015 roku

W seksownym kombinezonie Jennifer Lopez zatańczyła do największych hitów tego roku. Podczas 7 minutowego występu nie zabrakło piosenki "Bad Blood" Taylor Swift "7/11" Beyonce, "Uptown Funk" Bruno Marsa, czy hitu "Anaconda" Nicki Minaj, na twarzy której pojawił się jedynie nieśmiały uśmiech w reakcji na występ J.Lo. Minaj była bardziej zmieszana niż szczęśliwa. Ciekawe, dlaczego?

 

Zobacz cały występ Jennifer Lopez i reakcje innych artystów.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze