Amadeusz Ferrari - zegarek morfeusza robi furorę! Ile kosztuje i jak się nazywa

i

Autor: Daniel Szura Amadeusz Ferrari - zegarek morfeusza robi furorę! Ile kosztuje i jak się nazywa

Amadeusz Ferrari - zegarek morfeusza robi furorę! Ile kosztuje i jak się nazywa?

2023-02-02 21:23

Zegarek Amadeusza Ferrariego jest droższy niż zegarki wielu najbogatszych sportowców świata. Samozwańczy władca piekieł najpierw zachwycił nim widzów podczas jednego z programów z serii Cage Fame MMA, a kilka miesięcy później zrobił nim furorę podczas drugiej konferencji przed Fame MMA 17. Ile kosztuje zegarek Amadeusza Ferrari? Jak się nazywa? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Amadeusz Ferrari - zegarek morfeusza
  2. Amadeusz Ferrari - Rolex: ile kosztuje?

Amadeusz Ferrari - zegarek morfeusza wywołał ogromne emocje wśród internautów szczególnie po drugiej konferencji Fame MMA 17. W trakcie medialnego spotkania pytanie mają możliwość zadać także osoby z publiczności. Przed mikrofonem pojawił się pewien mężczyzna, który postanowił sprawdzić i zweryfikować, czy diamenty, którymi obsadzony jest duży sikor zawodnika są prawdziwe. Roślik, który już 3 lutego 2023 zawalczy z Kamilem Łaszczykiem, w walce wieczoru nie miał problemu, by to zweryfikować. Test wykonany specjalnym sprzętem wykazał, że diamenty są prawdziwe. Oznacza to tylko, że zegarek Amadeusza Ferrari jest wart fortunę!

Amadeusz Ferrari Roślik - zeznania, wiek, ojciec, wzrost, dziewczyna, zarobki, córka, walki

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Amadeusz Ferrari - zegarek morfeusza

Amadeusz Ferrari może liczyć na ogromną gażę za walki na Fame MMA. Dzieje się tak chociażby dlatego, że zawodnik należy do grona tych, którzy generują największe emocje, co jednocześnie przekłada się na sprzedaż PPV. Nieobliczalny w klatce fighter swoim luksusowym zegarkiem zachwycił widzów przed siedemnastą odsłoną gali. Prawdziwość sprzętu potwierdził również oficjalny sklep zajmujący się sprzedażą.

Amadeusz Ferrari - Rolex: ile kosztuje?

Okazało się, że Roślik ma na swojej dłoni Rolex Datejust II 41mm Iced Out. Ile kosztuje? Jego wartość wynosi 22 tysiące 500 dolarów, co w przeliczeniu przy obecnym kursie amerykańskiego dolara daje kwotę prawie 97 tysięcy złotych.

Sonda
Czy lubisz DROGIE zegarki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE