Alvaro Soler wystąpi z gwiazdami disco polo. Roztańczony Narodowy - program

2017-09-23 13:44

Alvaro Soler będzie gwiazdą imprezy Roztańczony Narodowy, gdzie zaśpiewa w towarzystwie największych gwiazd disco polo. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Alvaro Soler w Warszawie 2017! Autor takich hitów jak Sofia, Animal czy El Mismo Sol będzie gwiazdą podczas imprezy Roztańczony Narodowy i zaśpiewa w towarzystwie najpopularniejszych artystów disco polo w naszym kraju. Impreza odbędzie się 23 września i tego dnia PGE Narodowy zmieni się w największą dyskotekę w Polsce. Alvaro Soler zaśpiewa z takimi wykonawcami jak: Weekend, Boys, MIG, Defis, Long & Junior, Jorrgus, Exaited, Top Girls, Extazy, Milano, After Party i Akcent. Organizatorzy zaznaczają, że to nie wszystkie gwiazdy, które zobaczymy we wrześniu na Narodowym.

Alvaro Soler - jakiej muzyki słucha prywatnie? POSŁUCHAJ >>

Roztańczony Narodowy 2017: bilety

Roztańczony Narodowy 23 września to impreza na kilkadziesiąt tysięcy fanów disco polo. Aby zobaczyć Alvaro Solera w Warszawie wystarczy zapłacić 14,5 zł - to cena najtańszego biletu na imprezę. Za najdroższy bilet trzeba zapłacić 44,5 zł. Bilety do kupienia na ebilet.pl. 

Alvaro Soler w Polsce

Alvaro Soler zdobył dużą popularność w Polsce za sprawą piosenki Libre, którą nagrał w duecie z Moniką Lewczuk. Kataloński wokalista i gitarzysta często koncertuje w naszym kraju i każdym kolejnym występem zdobywa coraz większe rzesze fanów. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze