Alvaro Soler w Polsce 2019 zagra dwa koncerty! BILETY, DATA, MIEJSCE

2018-09-04 10:37
Alvaro Soler w Polsce 2018 zagra dwa koncerty! BILETY, DATA, MIEJSCE
Autor: FOT. www.facebook.com/agencjagoahead/

Alvaro Soler wraca do Polski! Gdzie i kiedy wystąpi hiszpański wokalista? Sprawdźcie i poznajcie ceny biletów na ESKA.pl

Alvaro Soler w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce koncertu hiszpańskiego wokalisty, to najważniejsze informacje dla wszystkich fanów. Alvaro Soler w Polsc znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów Sofia czy El Mismo Sol, a także za sprawą jednego z hitów tego lata - singla La Cintura, który promuje jego nadchodzący album. Mar De Colores w sprzedaży od 7 września. 

Alvaro Soler w Polsce 2019 - bilety

Gdzie i po ile kupicie bilet na koncert Alvaro Solera? Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Wejściówki kupicie na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn. Ceny nie są jeszcze znane.

Alvaro Soler w Polsce 2019 - data, miejsce

Alvaro Soler da dwa koncerty w naszym kraju. Agencja Go Ahead zaprasza na koncert 17 maja 2019 w poznańskiej Sali Ziemi i dzień później (18.05) na warszawskim Torwarze! 

Alvaro Soler początkowo muzykował z bratem, z którym w 2010 roku założył zespół Escapist i odniósł pierwsze sukcesy na lokalnej scenie. W tym samym czasie artysta pracował jako model. Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia. Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach – zanurzałem się wtedy w świat melodii i dźwięków - powiedział Alvaro Soler. Muzyka była też impulsem do przeprowadzki do Berlina. Tutaj, zamykając się w studio z vintage’owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi. Kawałek po kawałku, debiutancki album Eterno Agosto powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnejBarcelonie. Krążek przyniósł takie hity jak Sofia (#1 w 17 krajach, Top 5 w 30 krajach), El Mismo Sol czy Yo Contigo, Tu Conmigo (The Gong Gong Song)”. Krążek zdobył łącznie ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień (w Polsce potrójna platyna). Jego kanał na YouTube dziennie oglądany jest 1,7 mln razy.

(informacja prasowa: Agencja Go Ahead)

Najnowsze