All I Need - Margaret. Premiera debiutanckiej EPki Margaret już 30 lipca! [VIDEO]

2013-07-08 12:30

All I Need to debiutancka EPka Margaret - znanej z przeboju Thank You Very Much. Kiedy premiera? Co znajdzie się na krążku? Dowiedz się więcej na Eska.pl!

All I Need - debiutancka EPka Małgosi Jamroży, znanej jako Margaret - w sklepach już 30 lipca 2013! Znajdzie się na niej 6 piosenek - między innymi Thank You Very Much oraz Tell Me How Are Ya - nowy singiel, który zadebiutował właśnie jako premiera w Gorącej 20 Radia Eska.

Margaret zjednała sobie fanów w pierwszej kolejności swoim debiutanckim singlem Thank You Very Much, za produkcję którego odpowiada Ant Whiting, który na co dzień współpracuje chociażby z M.I.A.! Utwór szturmem podbił listy przebojów, wszyscy mówili także o kontrowersyjnym teledysku, którego oryginalna wersja została zdjęta z YouTube. Już wkrótce dowiemy się, czy kolejne piosenki z pierwszej EPki Margaret powtórzą sukces Thank You Much!

>>> Tell Me How Are Ya - premiera nowej piosenki Margaret w Gorącej 20 Radia Eska!

Zobacz klip do Thank You Very Much - na Eska.pl!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Burn - Ellie Goulding. Zobacz nowy klip promujący zapowiedzianą reedycję albumu Halcyon! [VIDEO]

al

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze