Alicja Szemplińska o odwołanej Eurowizji. KOMENTARZ

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Alicja Szemplińska o odwołanej Eurowizji. KOMENTARZ

Alicja Szemplińska o odwołanej Eurowizji. 'Spełnił się najgorszy scenariusz'

2020-03-18 15:43

Alicja Szemplińska za sprawą wygranej w Szansie na Sukces, miała reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety obecna sytuacja na świecie, pokrzyżowała plany, dlatego ze względu na bezpieczeństwo wielu osób organizatorzy wydarzenia, zdecydowali się je odwołać. Więcej szczegółów, a także komentarz artystki przeczytacie na ESKA.pl!

Alicja Szemplińska swoim niesamowitym głosem oczarowała już niejedną osobę! Dziewczyna mając zaledwie 17 lat, weszła na scenę muzycznego talent show The Voice of Poland. Już w pierwszym odcinku, sprawiła, że trenerom opadły szczęki z zachwytu. Swoim niesamowicie głębokim głosem, skradła serca obracając cztery fotele jurorów! Piosenkarka ostatecznie zdecydowała, że dołączy do ekipy chłopaków z zespołu Afromental, czyli Tomsona i Barona. Alicja ze swoją muzyczną karierą szła jak burza! Za sprawą wygranej w programie Szansa na Sukces, dostała przepustkę, aby reprezentować nasz kraj podczas tegorocznego 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. W Rotterdamie, piosenkarka miała zaśpiewać swój autorski utwór Empires. Niestety, z powodu panującej sytuacji na świecie, związanej z epidemią koronawirusa, organizatorzy odwołali wydarzenie! Jest to pierwsza taka sytuacja, w której doszło do anulowania konkursu. 

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Alicja Szemplińska - odwołana Eurowizja 2020

Alicja Szemplińska w swojej relacji na InstaStories wydała oświadczenie w sprawie zaistniałej sytuacji. Wokalistka napisała:

Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja w Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno, więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i ściskam w tym niełatwym dla nas czasie! Stay tuned.

Mój pierwszy raz - Alicja Szemplińska