Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję 2021. 'Nie mam żadnych informacji'

2021-03-11 8:49
Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję 2021?! 'Nie mam żadnych informacji' [WYWIAD]
Autor: Radio ESKA Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję 2021?! 'Nie mam żadnych informacji' [WYWIAD]

Alicja Szemplińska na Eurowizji to faworytka ekspertów, tysięcy internautów i wielu osób śledzących jej poczynania w The Voice of Poland. Wydawać by się mogło, że udział artystki w Konkursie jest niemalże pewny. Utalentowana wokalistka tymczasem do dziś nie otrzymała ona żadnych informacji w tym temacie. Zobaczcie wideo już teraz - na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021 to marzenie tysięcy internautów i wiernych fanów. Młoda wokalistka po zwycięstwie dziesiątej odsłony muzycznego programu The Voice of Poland postanowiła wystartować w krajowych preselekcjach do konkursu. Uczciwie udało się jej wygrać bilet do Rotterdamu. Alicja była przeszczęśliwa, że będzie mogła reprezentować Polskę na międzynarodowym wydarzeniu, które emitowane jest przez największe stacje telewizyjne. Niestety, w wyniku trudnej sytuacji epidemicznej w całej Europie, holenderscy organizatorzy musieli anulować przedstawienie. Dla internautów oczywistym było, że bilet na Eurowizję w Rotterdamie pozostanie w dłoniach utalentowanej artystki i jej występ obejrzą w maju 2021. Tak się jednak nie stanie, co może wynikać z wypowiedzi gwiazdy.

Eurowizja 2021 - Flo Rida powalczy z Polską o punkty! Wielka niespodzianka

Sonda
Alicja Szemplińska powinna jechać na Eurowizję 2021?

Alicja Szemplińska - Eurowizja 2021

Polska jest jednym z ostatnich państw, który oficjalnie jeszcze nie ogłosił swojego reprezentanta i piosenki. Telewizja Polska poinformowała, że nastąpi to 12 marca 2021, a wybór nadawcy zostanie przedstawiony na żywo w porannym programie Pytanie na Śniadanie. Do tego czasu, codziennie przybliżane są nowe szczegóły, wskazówki, odnośnie tego, kto zostanie ogłoszony reprezentantem. Skąd wniosek, że nie jest to Alicja Szemplińska? Dany artysta musi odpowiednio wcześniej wiedzieć o występie w programie telewizyjnym. Młoda wokalistka do dziś nie otrzymała żadnych informacji temacie występu w Pytaniu na Śniadanie, czy też samej obecności. Oznaczać może to jedno - Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję. 

Sama wokalistka czeka na oficjalną decyzję, potwierdzając w rozmowie z Kingą Barygą z Radia ESKA Łódź, że jest całkowicie gotowa na występ: - Niestety, nie mam żadnych informacji w tej sprawie. Wciąż nie wiem. Piosenkę mam gotową, więc czekam na informację! Mówiąc szczerze są to marzenia, które były w tamtym roku. Dostałam tą szansę. Jest to czasami naturalna kolej rzeczy, że ta szansa przechodzi na kolejny rok natomiast to nie jest już w moich rękach. Mogę czekać na decyzję.

Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję 2021?! Wymowny komentarz artystki [WYWIAD]

Kto w takim razie jest reprezentantem Polski na Eurowizji 2021? Internauci uważają, że będzie to Rafał Brzozowski, który ostatnio potwierdził prace nad nowym utworem. Alicja Szemplińska pogodzi się z tą decyzją, jeśli faktycznie, to prowadzący Jaka to Melodia będzie reprezentantem Polski: - Jeśli Rafał Brzozowski będzie reprezentował nasz kraj, to życzę mu powodzenia.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze