Eurowizja 2021 - Flo Rida powalczy z Polską o punkty! Wielka niespodzianka

Eurowizja 2021 - Flo Rida powalczy z Polską o punkty! Jaką piosenkę wykona?
Autor: MediaPunch/face to face fot. Face to Face/REPORTER / EAST NEWS Eurowizja 2021 - Flo Rida powalczy z Polską o punkty! Jaką piosenkę wykona?

Flo Rida, czyli jeden z najlepiej sprzedających się artystów w Stanach Zjednoczonych rusza na jeszcze większy podbój Europy. Artysta pojawił się gościnnie w eurowizyjnej piosence i wywołał tym ogromne zamieszanie. Poznajcie już teraz więcej szczegółów!

Eurowizja 2021 - Flo Rida zaskoczył wszystkich godząc się na napisanie jednego z utworów na konkurs. Co najważniejsze nie wystąpi jako gwiazda wieczoru, a możliwe, że jako uczestnik walczący o punkty w ścisłej stawce. Tak naprawdę o punkty dla kraju walczy już teraz, ponieważ teledysk często ma wpływ na odbiór występu, podczas Eurowizji. A Tramar Dillard w teledysku się pojawia, a co więcej przez prawie 30 sekund rapuje. Mówimy dokładnie o tym samym wykonawcy, który odpowiada za takie hity, jak Club Can't Hadle Me, Good Feeling, Whistle, My House, czy Low z filmu Step Up 2. Mówimy również o tym samym wykonawcy, który współtworzył hit Where Them Girls At z Davidem Guettą, Hangover z Taio Cruzem, Right Round z Keshą, Wild Ones z Sią. Ostatnim znanym wykonawcą, który był już znany z hitów zanim wziął udział w Eurowizji, był Mans Zelmerlow.

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021?! Ten szczegół podgrzał atmosferę

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!

Flo Rida - piosenka na Eurowizji 2021

Flo Rida walczy na Eurowizji w Rotterdamie 2021 i nie jest to żart. Legendarny twórca, który zasłynął z wielu hitów numer 1 na świecie, pojawia się w oficjalnej wersji piosenki z San Marino. Raper użyczył swojej zwrotki w numerze Andernalina, tamtejszej reprezentantki, czyli niejakiej Senhit. Jak wiadomo oficjalne wersje utworów również mają wpływ na to, jak dany singiel zostanie odebrany przez widzów. Nawet jeśli Flo Rida nie wystąpi w Rotterdamie, to jego wpływ na punkty dla San Marino będzie znaczący. 

Oryginalna, radiowa wersja hitu Adrenalina trwa 2:51 i pojawia się w niej Flo Rida. Artysta widoczny jest także w klipie, który w sumie trwa 3:42. Czekamy na ostateczną informację, czy raper wystąpi obok Senhit na eurowizyjnej scenie. Liczymy na to, że tak. Do tej pory San Marino nigdy nie zdołało znaleźć się w TOP 10 finału Eurowizji.

San Marino na Eurowizji 2021 znajduje się pierwszej części drugiego półfinału. Oznacza to, że Senhit wystąpi tuż za reprezentantem Polski, którego poznamy w piątek, 12 marca 2021.

Eurowizja 2021 odbędzie się 18, 20 i 22 maja w Rotterdamie. 

Najnowsze