Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020? Proszą o to internauci z całego świata

2019-12-01 19:31 kw
Alicja Szemplińska
Autor: screen Facebook/The Voice of Poland TVP

The Voice of Poland to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów w Polsce. Kolejne odsłony show przyciągają przed ekrany telewizorów miliony widzów, którzy śledzą muzyczny rozwój uczestników. Za nami jubileuszowa, dziesiąta edycja programu The Voice of Poland, która udowodniła, że w Polsce zdecydowanie nie brakuje uzdolnionych wokalnie osób. Świetnym tego przykładem jest Alicja Szemplińska, która w mistrzowski sposób wygrała 10. edycję The Voice of Poland. Wiele osób marzy, aby to właśnie ona wystąpiła na Eurowizji 2020.

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020? Proszą o to internauci z całego świata! The Voice of Poland to program, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2011 roku. Pomimo upływu lat, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów oraz świetnymi wynikami oglądalności. W jubileuszowej edycji programu trenerami byli Tomson i Baron, Margaret, Michał Szpak oraz Kamil Bednarek. To właśnie oni wybrali kilkanaście najlepszych głosów w Polsce, które walczyły o wygraną w show. Każdy z uczestników programu potrafił zachwycić oraz wzruszyć nie tylko trenerów, ale również publiczność. Do ścisłego finału edycji dotarli Damian Kulej, Tadeusz Seibert, Daria Reczek oraz Alicja Szemplińska. To Alicja Szemplińska - podopieczna Tomsona i Barona okazała się najlepsza i zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce. Nastolatka z Ciechanowa zachwyciła już podczas Przesłuchań w ciemno, podczas których odwróciła aż cztery fotele. Później zupełnie rozkochała w sobie publiczność programu, która licznie na nią głosowała. Po wygranej w programie, wszyscy marzą o tym, aby Alicja reprezentowała Polskę podczas Eurowizji 2020!

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020?

Alicja Szemplińska podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała piosenkę Scars to Your Beautiful, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Swoim wykonaniem odwróciła wszystkie fotele trenerów. Wokalistka od początku marzyła jednak, aby być w drużynie Barona i Tomsona i to właśnie ich wybrała na swoich mentorów. Podczas Bitew zmierzyła się z fenomenalną Darią Reczek i okazała się od niej lepsza. Pozostała w drużynie duetu z Afromental, natomiast Daria zasiliła drużynę Michała Szpaka. W Nokautach poszło Alicji równie dobrze, dzięki czemu mogliśmy ją podziwiać w odcinkach na żywo. Tu dużą moc mieli widzowie, którzy licznie głosowali na młodą wokalistkę. To właśnie dzięki głosom publiczności Alicja zgarnęła tytuł najlepszego głosu w Polsce.

Podczas finału Szemplińska wykonała między innymi piosenkę Litania z repertuaru Edyty Górniak. Jej występ został udostępniony na Youtube. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy sugerujących, że Alicja powinna reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2020.

- Alicja for esc 2020. Greetings from Greece

- W przeszłości wygrała Hit Hit Hurra, obecnie The Voice of Poland a w przyszłości Eurowizje!

- Mam nadzieję, że kiedyś będzie nas reprezentować na Eurowizji. 💕

- Ala na Eurowizję

Czy Alicja Szemplińska rzeczywiście wystąpi na Eurowizji 2020? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce!

Najnowsze