Alicja Szemplińska miała wyjątkowe wsparcie. Nie uwierzysz, kto jej kibicował!

2019-11-14 18:44 MK
Alicja Szemplińska Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / Waldemar Kompała / TVP Alicja Szemplińska Voice of Poland

Dziesiąta, jubileuszowa edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze. Za nami już pierwszy odcinek na żywo, który dostarczył wielu emocji nie tylko uczestnikom, ale i trenerom oraz telewidzom. Jedną z faworytek do zwycięstwa jest z pewnością utalentowana Alicja Szemplińska. Nie uwierzycie, kto wspierał ją podczas Przesłuchań w ciemno! Szczegóły na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska idzie jak burza w The Voice of Poland 10. Zdaniem telewidzów oraz pozostałych uczestników show, dziewczyna ma ogromne szanse na to, by zostać kolejną zwyciężczynią. Młoda artystka z Ciechanowa zachwyciła podczas Przesłuchań w ciemno, kiedy to zdecydowała się na wykonanie piosenki z repertuaru Alessii Cary. Już pierwsze dźwięki przekonały Kamila Bednarka, że to głos, którego poszukuje w tym programie. W stronę wokalistki odwrócili się w końcu wszyscy trenerzy. Po chwili namysłu, Alicja uznała, że chce jednak kontynuować swoją przygodę w programie u boku Tomsona i Barona z grupy Afromental. Z pewnością nie żałuje tej decyzji. Podczas Bitew, a następnie Nokautów, chłopaki zadecydowali, że chcą zobaczyć Alicję Szemplińską w odcinkach na żywo. Pierwszy z nich okazał się dla niej wielkim sukcesem. Dziewczyna zdobyła wystarczającą ilość sms-ów, by przejść dalej. W każdym z odcinków, bliscy uczestniczki wspierają ją, jak tylko mogą. Nie uwierzycie, kto kibicował jej za kulisami na samym początku jej drogi w The Voice of Poland, czyli na Przesłuchaniach w ciemno.

Alicja Szemplińska w The Voice of Poland

Alicja Szemplińska zawsze może liczyć na bliskich, którzy kibicują jej na każdym etapie najpopularniejszego muzycznego show w Polsce. Podczas Przesłuchań w ciemno, jedną z osób, które wspierały Alicję był... Filip Czyżykowski, również uczestnik 10. edycji The Voice of Poland. Co prawda, chłopak pożegnał się z programem na etapie Nokautów, jednak zebrane w nim doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Alicja i Filip oboje są mieszkańcami Ciechanowa i prywatnie bardzo się lubią. Z pewnością połączyła ich miłość do muzyki. Na kanale Alicji w serwisie YouTube można znaleźć cover, w którym gościnnie pojawił się właśnie uczestnik programu. Wokaliści wykonali wspólnie wielki hit z repertuaru Lady Gagi i Bradleya Coopera - Shallow. Jak widać, między uczestnikami Voice'a nie ma żadnej rywalizacji!

Najnowsze