Alicja śpiewa a capella piosenkę Ej, stop! Ciarki gwarantowane! [TYLKO U NAS]

2021-10-28 14:39
Alicja śpiewa a capella piosenkę Ej, stop! Ciarki gwarantowane! [TYLKO U NAS]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Alicja śpiewa a capella piosenkę Ej, stop! Ciarki gwarantowane! [TYLKO U NAS]

Alicja w najnowszym singlu Ej, stop!, prezentuje słuchaczom swoje bardziej zadziorne oblicze. Artystka powraca tym samym mocnym uderzeniem, które z pewnością powinno przypaść do gustu słuchaczom. Specjalnie dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl, gwiazda zaśpiewała swoją najnowszą propozycję w wersji a capella!

Alicja Szemplińska, w wyczekiwanym przez fanów utworze Ej, stop!, podsumowuje ostatnie kilkanaście miesięcy, w trakcie których podobnie jak u wielu z nas bardzo dużo jej planów musiało ulec zmianie. To miał być dobry rok. Na wielką wodę skok, słyszymy w otwarciu energetycznego singla. Artystka ta daleka jest jednak od narzekania. Wręcz przeciwnie: z dużą pewnością siebie otwiera nowy rozdział swojej kariery i robi to w zadziorny sposób. Alicja Szemplińska to nasza gwiazda koncertu ESKA Live! Gwiazda na jedynej takiej multimedialnej scenie w Polsce wykonała covery, ale również swoje utwory. Nie mogło zabraknąć premierowego utworu Ej Stop! Premiera koncertu już niebawem, a w oczekiwaniu, przekonajcie się, jak brzmi ten utwór w wersji a capella. Tylko u nas!

Alicja Szemplińska śpiewa a capella piosenkę Ej, stop! [TYLKO U NAS]

Alicja Szemplińska - piosenka Ej, Stop!

- Ej, stop!, to dla mnie wyjątkowy utwór. Traktuję go trochę jak nowy początek, otwarcie kolejnego etapu. Jest zupełnie inny niż moje dotychczasowe utwory muzycznie jest dużo bliższy kierunkowi, w jakim chciałabym iść i klimatom, jakie są mi bliskie, także prywatnie. Piosenka ma też dla mnie duże znaczenie ze względu na to, o czym w niej opowiadam i jakie wydarzenia chcę dzięki niej niejako zostawić za sobą. Myślę, że dla każdego przychodzi w życiu moment, w którym musi sobie powiedzieć Ej, stop! Chcę iść dalej, chcę czegoś innego. Wszystkim tym osobom dedykuję ten utwór - powiedziała Alicja Szemplińska.

Zadumany Krystian Ochman z MOCNYM przekazem. Doda wam motywacji [TYLKO U NAS]

Całości dopełnia nieco mroczny, przewrotny, a zarazem niezwykle kobiecy klip, który z pewnością zaskoczy tych przyzwyczajonych do dotychczasowego wizerunku wokalistki. - Może zbyt bezczelna. Lecz jestem tego pewna. Nie zatrzymasz mnie - deklaruje Alicja, a Ej, stop! jest pierwszą odsłoną nowego rozdania.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze