Alicja śpiewa a capella piosenkę Ej, stop! Ciarki gwarantowane! [TYLKO U NAS]

2021-10-28 14:39

Alicja w najnowszym singlu Ej, stop!, prezentuje słuchaczom swoje bardziej zadziorne oblicze. Artystka powraca tym samym mocnym uderzeniem, które z pewnością powinno przypaść do gustu słuchaczom. Specjalnie dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl, gwiazda zaśpiewała swoją najnowszą propozycję w wersji a capella!

Alicja Szemplińska, w wyczekiwanym przez fanów utworze Ej, stop!, podsumowuje ostatnie kilkanaście miesięcy, w trakcie których podobnie jak u wielu z nas bardzo dużo jej planów musiało ulec zmianie. To miał być dobry rok. Na wielką wodę skok, słyszymy w otwarciu energetycznego singla. Artystka ta daleka jest jednak od narzekania. Wręcz przeciwnie: z dużą pewnością siebie otwiera nowy rozdział swojej kariery i robi to w zadziorny sposób. Alicja Szemplińska to nasza gwiazda koncertu ESKA Live! Gwiazda na jedynej takiej multimedialnej scenie w Polsce wykonała covery, ale również swoje utwory. Nie mogło zabraknąć premierowego utworu Ej Stop! Premiera koncertu już niebawem, a w oczekiwaniu, przekonajcie się, jak brzmi ten utwór w wersji a capella. Tylko u nas!

Alicja Szemplińska śpiewa a capella piosenkę Ej, stop! [TYLKO U NAS]

Alicja Szemplińska - piosenka Ej, Stop!

- Ej, stop!, to dla mnie wyjątkowy utwór. Traktuję go trochę jak nowy początek, otwarcie kolejnego etapu. Jest zupełnie inny niż moje dotychczasowe utwory muzycznie jest dużo bliższy kierunkowi, w jakim chciałabym iść i klimatom, jakie są mi bliskie, także prywatnie. Piosenka ma też dla mnie duże znaczenie ze względu na to, o czym w niej opowiadam i jakie wydarzenia chcę dzięki niej niejako zostawić za sobą. Myślę, że dla każdego przychodzi w życiu moment, w którym musi sobie powiedzieć Ej, stop! Chcę iść dalej, chcę czegoś innego. Wszystkim tym osobom dedykuję ten utwór - powiedziała Alicja Szemplińska.

Zadumany Krystian Ochman z MOCNYM przekazem. Doda wam motywacji [TYLKO U NAS]

Całości dopełnia nieco mroczny, przewrotny, a zarazem niezwykle kobiecy klip, który z pewnością zaskoczy tych przyzwyczajonych do dotychczasowego wizerunku wokalistki. - Może zbyt bezczelna. Lecz jestem tego pewna. Nie zatrzymasz mnie - deklaruje Alicja, a Ej, stop! jest pierwszą odsłoną nowego rozdania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze