Ale z ciebie Bambik

i

Autor: materiały prasowe Ale z ciebie Bambik - piosenka podbija internet.

Muzyka

Ale z ciebie Bambik podbija polski internet. Wyjaśniamy znaczenie słów piosenki

2023-03-28 11:50

Popularny YouTuber przemekbestgames (Przemysław Bylina) oraz muzyk, TikToker Luzak (Dawid Przygodzki). Postanowili połączyć swoje siły i na podstawie trendu stworzyli piosenkę o popularnym Bambiku! Ich utwór stał się prawdziwym hitem i zbiera naprawdę gigantyczną ilość wyświetleń! Od czego się zaczęło?

W ostatnim czasie polski Internet obiegła fala przeróbek wideo zatytułowanych Ale z ciebie Bambik. Choć początkowo trudno zrozumieć sens tego trendu, to okazuje się, że ma on swoje źródła w świecie gier, a dokładniej w popularnej produkcji Fortnite. W tej grze użytkownicy mają możliwość kupowania różnego rodzaju skórek do swoich postaci za wirtualną walutę zwaną V-Dolcami. Jednak nie wszystkich graczy stać na takie wydatki, zwłaszcza jeśli są jeszcze dziećmi i nie zarabiają własnych pieniędzy. Tacy użytkownicy, którzy poruszają się po mapie w standardowych, czyli darmowych skórkach, często są przez innych graczy określani mianem Bambików. Coraz częściej słyszymy, że ktoś jest Bambikiem, czyli osobą, która nie ma pieniędzy na zakup skórek w grze Fortnite. Określenie to stało się nie tylko częścią słownictwa graczy, ale również znalazło swoje miejsce w kulturze internetowej.

Coldplay - koncert Music Of The Spheres w kinach. Kiedy premiera w Polsce?

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Ale z ciebie Bambik - trend na TikToku

Trend Ale z ciebie Bambik polega na nagrywaniu przeróbek wideo, w których podkłada się audio z dialogu dwójki dzieci wspominających o postaci Bambik z Fortnite, do różnych sytuacji, np. wypadków, nieudanych prób, itp. Wideo te cieszą się ogromną popularnością na TikToku i YouTube, zdobywając setki tysięcy wyświetleń. Określenie Bambik stało się symbolem osób, które nie mają możliwości wydawania dużej ilości pieniędzy na elementy kosmetyczne w grach. Trend "Ale z ciebie Bambik" jest więc swoistą formą żartu, ale jednocześnie może stanowić pewien sposób na to, jak pogodzić się z faktem, że nie zawsze stać nas na to, co chcielibyśmy mieć.

Harry Styles i Emily Ratajkowski całują się na oczach paparazzi. Tego nagrania nikt się nie spodziewał

Ale z ciebie Bambik - twórcy

przemekbestgames to popularny kanał na platformie YouTube, który jest prowadzony przez Przemysława Bylinę. Na swoim kanale, Przemek prezentuje filmy z najnowszych gier. Kanał przemekbestgames zdobył ogromną popularność wśród miłośników gier. W chwili obecnej, jego kanał ma ponad 750 tysięcy subskrypcji oraz blisko 200 milionów wyświetleń. Przemek na swoim kanale publikuje przede wszystkim gameplaye z najnowszych gier, ale również tworzy ciekawostki, zabawne serie, przedstawiające typowego gracza w krzywym zwierciadle oraz piosenki. Ma w swoim repertuarze już kilka hitów. Warto wspomnieć o piosence, o grze Poppy Playtime, która w tym momencie ma aż 11 milionów wyświetleń! Wszystkie filmy są nagrywane w wysokiej jakości, co sprawia, że oglądanie jest nie tylko przyjemnością dla ucha, ale również dla oka.przemekbestgames cieszy się dużą popularnością wśród młodszych graczy, ale również wśród starszych osób, które interesują się grami wideo. Przemek zawsze stara się zachować pozytywny stosunek do swojej widowni, co sprawia, że jego kanał jest jednym z najbardziej przyjaznych i otwartych miejsc na YouTube. Podsumowując, przemekbestgames to kanał na YouTube, który jest godny uwagi każdego fana gier. Przemek zawsze stara się dostarczać swojej widowni interesujące i wysokiej jakości materiały, co sprawia, że jego kanał jest jednym z najpopularniejszych w Polsce.

Dawid Przygodzki, znany w Internecie pod pseudonimem Luzak. Artysta nagrywa i publikuje swoją muzykę na YouTube od sześciu lat, sprowadzając do naszych stron trendy z Ameryki Łacińskiej. Jednak jego największym viralem stały się reggae przeróbki znanych hitów Internetu. Remiks znanego „Ale z Ciebie bambik” przekroczył już liczbę 3 milionów wyświetleń na Tiktoku, a swoje tiktoki pod niego nagrało wielu znanych osób tj. Kuba Wojewódzki, Wersow czy członkowie programu Love Island. Po dużym sukcesie, we współpracy z popularnym youtuberem Przemekbestgames, powstała pełna wersja utworu, która na ten moment ma już ponad 600 tysięcy wyświetleń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE