Alan Walker w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

2016-10-17 18:28

Alan Walker wystąpi w Polsce w 2017 roku. Na ESKA.pl zdradzamy datę i miejsce koncertu. Wiemy tez, kiedy do sprzedaży trafią bilety na koncert Alana Walkera! 

Alan Walker w Polsce! Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Alana Walkera. Młody norweski producent wystąpi 14 lutego w warszawskiej Progresji! Alan Walker mimo swojego młodego wieku ma ogromne doświadczenie muzyczne. Był gwiazdą Eska Music Awards 2016 roku, grał też na największych europejskich festiwalach takich jak Lolapalooza, Creamfields czy Tomorrowland. Muzyk występował także jako support Rihanny na europejskich koncertach, będących częścią ANTI Tour World. >> Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

Alan Walker w Polsce - bilety

Sprzedaż biletów na koncert Alana Walkera startuje w piątek 21.10.2016 o godzinie 10:00!

 

Alan Walker przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako dziecko. W 2012 roku jego zainteresowanie nowymi technologiami przerodziło się w pasję - zaczął tworzyć własną muzykę, a następnie udostępniać ją w internecie. Nagrania przykuły uwagę wytwórni płytowych i entuzjastów muzyki elektronicznej. Dzisiaj singiel „Faded” ma prawie 800 mln wyświetleń na Youtube, a utwór „Sing Me to Sleep” od kilku miesięcy utrzymuje się w ścisłej czołówce listy Billboard Twitter Emerging Artists. Młody DJ na koncie ma również remixy piosenek zespołu Coldplay i CashCash & Digital Farm Animals, a Sia umieściła jego wersję kawałka „Move Your Body” na swoim albumie.

Źródło: Go Ahead

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze