Alan Walker poruszył ważny temat. Fake A Smile wzruszy najbardziej wrażliwych

Alan Walker poruszył ważny temat. Fake A Smile wzruszy najbardziej wrażliwych
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Alan Walker poruszył ważny temat. Fake A Smile wzruszy najbardziej wrażliwych

Fake A Smile, czyli nowy, bardzo przejmujący utwór, pod którym podpisuje się Alan Walker. Producent, który zasłynął z hitów Sing Me To Sleep, The Spectre, czy Faded, postanowił podjąć się tematu fałszywości i nieprawdy mówionej za plecami.

Alan Walker zaprosił do współpracy Salem Ilese, autorkę hitu Mad at Disney, który w ubiegłym roku podbił TikToka. Fake A Smile to hipnotyzujący utwór, który łączy unikalny producencki styl Alana z delikatnym i szczerym głosem Salem. Przed fanami Alana Walkera wyjątkowo ekscytujący rok. Artysta zapowiedział go opublikowanym w grudniu zwiastunem, podsycając oczekiwania. Fake A Smile to kolejny element historii dziejącej się w stworzonym przez artystę uniwersum World of Walkers. Alan także ogłosił niedawno nawiązanie współpracy z marką ASUS, stając się globalnym ambasadorem linii produktów Republic of Gamers, dedykowanych graczom. Świętując wydanie nowego singla, Alan Walker wypuścił także nową kolekcję ubrań i gadżetów.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!

Alan Walker - o czym jest piosenka Fake A Smile?

Fake A Smile to utwór, nad którym pracowałem od pewnego czasu. Bardzo podoba mi się kryjące się w nim znaczenie, a Salem wykonała niesamowitą pracę jako wokalistka. Jest prawdziwie ekscytującą artystą i myślę, ze ludzie powinni zwrócić na nią uwagę. Wraz z singlem, wydaję także nowy teledysk, który nakręciliśmy ponad pół roku temu. Klip kontynuuje historię Walerków i wyzwań, z którymi muszą się mierzyć. Mam nadzieję, że ludziom spodoba się kolejny rozdział tej historii. Jestem bardzo zadowolony z efektów i dumny z pracy całego zespołu - mówi Alan Walker.

Alan Walker - piosenka Fake A Smile

Fake a Smile to już trzeci utwór Alana Walkera wydany w ostatnim czasie, po dedykowanym fanom utworze „Sorry” oraz stworzonym wspólnie z VIZE i Leonym singlu Space Melody (Edward Artemyev). Od czasu wydania debiutanckiej płyty „Different World” w 2018 roku, zawierającej takie globalne hity jak Faded, Alone i All Falls Down, Walker dał ponad 600 koncertów na festiwalach i w dużych arenach, zdobył dwie norweskie nagrody Grammy i nominację do Billboard Award. Alan Walker jest dziewiąty najczęściej obserwowanych artystą na YouTube i dwudziestym na Spotify. Jego utwory zostały odtworzone dotychczas ponad 50 miliardów razy.

Najnowsze