Alan Walker nie zwalnia tempa! Piosenka Darkside przed koncertem w Polsce!

2018-07-21 11:28
Alan Walker nie zwalnia tempa! Piosenka Darkside przed koncertem w Polsce!
Autor: fot. https://www.instagram.com/alanwalkermusic/ (screen)

Darkside to tytuł nowej piosenki Alana Walkera! Czy będzie hitem, jak The Spectre, Ignite czy Faded i Sing Me To Sleep? Ocenicie to słuchając - na ESKA.pl

Alan Walker - nowa piosenka 2018 na pewno nie zawiedzie polskich fanów. Darkside jest utworem, zapowiadającym kolejny etap w karierze norweskiego producenta. Być może, w końcu doczekamy się jego pełnej płyty, bo trasa koncertowa jest już ogłoszona. Singiel usłyszycie na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl!

Aktualnie jednym z Waszych ulubionych hitów jest Ignite, pod którym podpisuje się K-391 i... Alan Walker. Na singiel możecie głosować w ramach 2x Gorąca 20.

Alan Walker - piosenka Darkside

Darkside to tytuł piosenki Alana Walkera. Pierwszy w 2018 roku solowy singiel gwiazdy europejskiej sceny muzycznej, pojawi się w piątek, 27 lipca. Artysta zapowiedział go publikując na swoich profilach w serwisach społecznościowych 42-sekundowy trailer. Poznajemy trzy rozdziały trylogii World Of Walker: Tired - grupa ludzi w maskach patrzy, jak kończy się świat; All Falls Down - ludzie Walkera odkopują tajemniczy sprzęt; Darkside - jednoczą się, by zapewne ocalić świat. Zobaczcie sami i czekajcie z niecierpliwością na #Darkside!

Najnowsze