Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

2016-08-30 23:48
Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!
Autor: fot. Rafał Wróblewski Alan Walker bez maski. Jak wygląda?

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Co kryje się pod czarną chustą i kapturem? Dlaczego Walker zasłania swoją twarz? My wiemy, jak wygląda twórca hitu Faded i Sing Me To Sleep! Dowiedzcie się i wy - oczywiście na ESKA.pl!

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Jego wygląd jest jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic wśród wszystkich muzycznych gwiazd, mimo iż w sieci krąży kilka starych zdjęć Alana Walkera. Niedawno dowiedzieliśmy się, jak prezentuje się Kaen bez maski, a podczas ESKA Music Awards 2016 odkryliśmy chroniony sekret norweskiego producenta. Jak wygląda Alan Walker? Czy nosi chustę i kaptur, bo ma problemy z twarzą? Jakie ma włosy? Prawdopodobnie będziecie zaskoczeni odpowiedziami na te pytania. My po spotkaniu z Norwegiem byliśmy nim oczarowani! To bardzo sympatyczny artysta!

Alan Walker bez maski - jak wygląda?

Jak wygląda Alan Walker bez maski i kaptura? Bez wątpienia takie pytanie najczęściej zadawały osoby oglądające transmisje na żywo z ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. My mogliśmy podpatrzeć Alana podczas próby, gdzie czuł się bardzo swobodnie i nie zakładał maski. Jak wygląda? Czy zdjęcia, które można znaleźć w sieci są prawdziwe?

Alan Walker bez maski wygląda zupełnie normalnie, a zakrywanie twarzy wiąże się wyłącznie z wizerunkiem scenicznym! 19-latek ma krótkie, rozczochrane włosy ułożone na prawą stronę, delikatny jasny zarost i bardzo szeroki uśmiech. Małe i delikatnie odstające uszy udowadniają - to słodki chłopak! Jego oczy bez chusty i kaptura wyglądają zupełnie inaczej: są szeroko otwarte i weselsze. Faktycznie, wyglądem nieco przypomina informatyka, ale nic dziwnego - jeszcze 4 lata temu chciał nim zostać!

>> ESKA Music Awards 2016 - oglądaj cały koncert online za darmo!

Walker jest normalnym artystą, który planuje na przełomie września/października wydać swój kolejny singiel z innym norweskim producentem. Powiedział nam również, że jego marzeniem jest nagranie utworu z Ellie Goulding! Czy tak się stanie? Czas pokaże! A na razie świat podbija jego ostatni hit pt. Sing Me To Sleep, który mogliście usłyszeć na żywo podczas ESKA Music Awards 2016!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze