Ala Tracz rozkocha w sobie widzów! Teledysk piosenki na Eurowizję Junior gotowy [PREMIERA]

Ala Tracz rozkocha w sobie widzów! Teledysk piosenki na Eurowizję Junior gotowy [PREMIERA]
Autor: screen z filmu na Facebooku: https://www.facebook.com/EurowizjaTVP/videos/989378808209573 Ala Tracz rozkocha w sobie widzów! Teledysk piosenki na Eurowizję Junior gotowy [PREMIERA]

Piosenka Polski na Eurowizję Junior 2020 to przepełniony pozytywnymi emocjami singiel, który już teraz robi wrażenie na widzach w Europie. Wykonuje go 10-letnia wokalistka, Ala Tracz. To właśnie ona zdobyła bilet na Konkurs Piosenki Eurowizji, wygrywając polskie preselekcje w Szansie na Sukces. Jeśli ktoś jeszcze nie jest przekonany do utworu, to zmieni zdanie po obejrzeniu wideoklipu.

Spis treści

  1. Polska piosenka na Eurowizję Junior 2020 - I'll Be Standing
  2. Teledysk I'll Be Standing - data premiery
  3. Piosenka Polski na Eurowizje Junior 2020 - wideo

Polska piosenka na Eurowizję Junior 2020 to już jest hit! Ala Tracz zaśpiewała utwór w preselekcjach do Konkursu Piosenki, a kopie jej występu momentalnie rozlały się po internecie. Nie mamy wątpliwości, że po ujawnieniu klipu, reprezentantka naszego kraju jeszcze bardziej rozkocha w sobie widzów w całej Europie! Ma zaledwie 10 lat, ale śpiewa, jak największe muzyczne gwiazdy. Polska na Eurowizji Junior 2020 zaprezentuje utwór I'll Be Standing, którego zadaniem jest przekonanie słuchaczy, że bez względu na trudy dnia codziennego należy spełniać marzenia. Słuchanie piosenki I'll Be Standing wywołuje radość, dodaje motywacji, energii, ale również może wywoływać łzy wzruszenia. Kompozytorem nagrania jest Gromee i jego małżonka, liderka zespołu Łzy, Sara Chmiel-Gromala. 

Eurowizja Junior 2020: POLSKA PIOSENKA. O czym śpiewa Ala Tracz? [TEKST, ZNACZENIE]

Polska piosenka na Eurowizję Junior 2020 - I'll Be Standing

I'll Be Standing, to jedna z trzynastu propozycji, która usłyszycie oglądając Eurowizję Junior. Dla nas będzie to jednak najważniejsza piosenka, ponieważ śpiewa ją Ala Tracz. Wiadomo, że Europejska Unia Nadawców nie zniosła możliwości głosowania na swojego reprezentanta, dlatego już teraz warto zapamiętać ten tytuł, by później głosować na polską propozycję w ramach Konkursu Piosenki dla Dzieci. 

Teledysk I'll Be Standing - data premiery

Kiedy pojawi się teledysk I'll Be Standing? Początkowo miał pojawić się 9 października, jednak w wyniku przeziębienia Ali Tracz, data jego realizacji musiała zostać przesunięta. Teraz już wiadomo, że teledysk do eurowizyjnego hitu, którym Polska powalczy o trzecie z rzędu zwycięstwo, pojawi się 23 października. Wrzucimy go na ESKA.pl.

Piosenka Polski na Eurowizje Junior 2020 - wideo

Na profilu Eurowizja TVP na Facebooku pojawiła się zapowiedź teledysku I'll Be Standing. Wiadomo, że reżyserem obrazka jest Pascal Pawliszewski, który w przeszłości realizował teledyski takich hitów, jak m.in. MVP i Lay Low - Roxie Węgiel, Nie mów mi nie - Marta Gałuszewska, Gotowi na wszystko - Lanberry & Feel, Pascal Pawliszewski jest także reżyserem teledysku Superhero - Viki Gabor, czyli największego hitu Eurowizji Junior 2019. Teledysk Ali Tracz swoją premierę ma 23 października o godzinie 10:30. 

Najnowsze