Ala Tracz przegrała z Marcinem Maciejczakiem. Teraz ma szansę być gwiazdą Eurowizji Junior!

2020-09-21 12:15 Rafał Wróblewski
Ala Tracz przegrała z Marcinem Maciejczakiem. Teraz ma szansę być gwiazdą Eurowizji Junior!
Autor: Mateusz Jagielski/East News (Marcin Maciejczak) /// YouTube.com/ The Voice Kids Poland (Ala Tracz) Ala Tracz przegrała z Marcinem Maciejczakiem. Teraz ma szansę być gwiazdą Eurowizji Junior!

Ala Tracz w ciągu najbliższych tygodni zdobędzie serca słuchaczy i widzów Eurowizji Junior? Utalentowana 9-latka rozpędza się powodując uśmiech i zachwyt u coraz większej widowni. A jeszcze niedawno walczyła o miejsce w wielkim finale muzycznego programu dla dzieci z Marcinem Maciejczakiem. Przypominamy ten moment na ESKA.pl!

Ala Tracz od wielu lat czaruje swoim głosem i zachwyca widzów talentem. Zaledwie 9-letnia wokalistka dała się poznać za sprawą swojego udziału w The Voice Kids 3. Już w momencie występu w ramach przesłuchań w ciemno udowodniła, że będzie się liczyć w walce o ostateczne zwycięstwo. Śpiewając piosenkę I'll Be There, pod którą podpisuje się zespół Jackson 5, oczarowała wszystkich trenerów wywołując u nich uśmiech na twarzy. Ala Tracz ostatecznie zdecydowała, że swój talent szlifować będzie pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. 

Zobacz: Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk w Domowym Graniu. Gwiazdy The Voice Kids zaśpiewają wielki hit!

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Tracz - walka z Marcinem Maciejczakiem

Alicja Tracz wybrała za swojego trenera Dawida Kwiatkowskiego i wielu internautów uważa, że nie był to zbyt dobry wybór. Młoda wokalistka dołączyła do drużyny Dawida, jednak jak się później okazało - była w drużynie z Marcinem Maciejczakiem. Ala Tracz w wielkim finale pokazała siłę swojego głosu śpiewając hit I Have Nothing, za który odpowiada Whitney Houston. Młodsza z sióstr Tracz otrzymała owacje na stojąco. Baron obiecał jej wówczas, że będzie pierwszą osobą, która kupi jej płytę. 

Oprócz Alicji Tracz, w wielkim finale The Voice Kids 3 znaleźli się również: Anastazja Maciąg i Marcin Maciejczak. Stawka była wyrównana, a Kwiatkowski stanął przed trudnym zadaniem wybrania zwycięzcy ze swojej drużyny. Popularny artysta zdecydował, że do wielkiego finału wystawi Maciejczaka i okazało się to dobrym posunięciem. Marcin wygrał 3. edycję The Voice Kids. 

Ala Tracz - Eurowizja Junior 2020

Ala Tracz po sukcesie w The Voice Kids 3 nie zrezygnowała z marzeń o wielkiej karierze. 9-latka wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji Junior, które odbywają się w Szansie na Sukces. Pojawiła się w trzecim odcinku, który wygrała, dzięki czemu powalczy w wielkim finale już 27 września. 

Najnowsze