Akcja Mikołaj dla Seniora znowu ruszyła. Niektórzy proszą o herbatę!

2022-11-03 16:22
Akcja Mikołaj dla Seniora znowu ruszyła. Niektórzy proszą o herbatę!
Autor: Pexels

Często zapomina się o tym, jak bardzo seniorzy potrzebują pomocy. Wielu z nich jest pozostawionych samemu sobie, nie mają wsparcia, bliskich osób, które by go udzieliły. Właśnie z tym problemem walczy mikołajkowa akcja "Święty Mikołaj dla Seniora". Ty też możesz zostać dla kogoś Świętym Mikołajem!

Nie da się ukryć, że pisanie listów do Świętego Mikołaja zwykle nie kojarzy się z osobami w podeszłym wieku. W tej akcji wygląda to jednak zupełnie inaczej. Polega ona na tym, że podopieczni Domów Opieki Społecznej, które zgłosiły się do udziału w akcji, piszą swoje życzenia, marzenia, które tak naprawdę większość z Was może urzeczywistnić. Znaczna część z nich prosi o naprawdę małe rzeczy, spełnienie ich próśb zdecydowanie do ciężkich zadań nie należy. Warto dołączyć się do akcji, nie jest to obciążający koszt, a dzięki Twojemu uczestnictwie na czyjejś twarzy może pojawić się szczery uśmiech.

Instagram już nie będzie taki sam! TA nowość cieszy użytkowników

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Akcja Mikołaj dla Seniora - kiedy?

Akcja Mikołaj dla Seniora ruszyła już 28 października. Nadal można brać w niej udział, jednak listów zostało już naprawdę niewiele. Wygląda na to, że Polacy naprawdę chcą pomagać, a podopieczni Domów Opieki Społecznej w tym roku spełnią swoje marzenia.

Ukryte funkcje Facebooka. 7 trików, o których na pewno nie wiedzieliście!

Akcja Mikołaj dla Seniora - na czym polega?

Podopieczni DPS piszą listy do Świętego Mikołaja, na których można znaleźć nie tylko ich życzenia, ale również zwierzenia. Niektóre z nich są naprawdę poruszające, znajdziesz je na stronie swietymikolajdlaseniora.pl. W tym roku było aż 11443 listów! Zostało ich już mniej niż 2000, a akcja przecież dopiero niedawno się rozpoczęła. Każdy z Was może wybrać jeden - lub więcej, zależnie od preferencji - list i następnie spełnić marzenie, które zostało na nim zapisane. Jeśli nie masz czasu, aby kupić prezent, możesz przekazać fundusze, dzięki którym pomożesz fundacji oraz seniorom.

Akcja Mikołaj dla Seniora - mały gest może zmienić wiele

Niektórzy z podopiecznych prosili o naprawdę niewielkie rzeczy, ulubione słodycze, herbatę, kawę, produkty spożywcze czy też odzież. Akcja pomoże spełnić nie tylko marzenia, ale również zapewni im podstawowe produkty, których odczuwają braki. Zdecydowanie warto się do niej włączyć.

Sonda
Zamierzasz wziąć udział w akcji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze