Akademia Szermierzy w Mam Talent 2021. Kim są Antoni, Mikołaj i Grzegorz, którzy zachwycili jurorów?

2021-09-25 14:00
Akademia Szermierzy
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam Talent powróciło na ekrany naszych telewizorów! Na początku września 2021 roku premierę miała trzynasta edycja popularnego talent show, w którym uczestnicy mają okazję zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności! Wśród uczestników najnowszej odsłony programu znaleźli się Antoni, Mikołaj oraz Grzegorz, którzy tworzą Akademię Szermierzy. Kim są utalentowani mężczyźni? Poznajcie ich bliżej!

Akademia Szermierzy w Mam Talent 2021. Mam Talent powróciło po dłuższej przerwie! W 2020 roku, ze względu na pandemię koronawirusa, na antenie TVN nie zadebiutowała kolejna edycja popularnego show. W nowych, od dawna wyczekiwanych odcinkach programu, nie zabrakło niespodzianek. Zmianie uległ skład jury - do Agnieszki Chylińskiej oraz Małgorzaty Foremniak dołączył Jan Kliment. Z kolei miejsce Szymona Hołowni zajął Michał Kempa, który wraz z Marcinem Prokopem współprowadzi show. Nie zabrakło również zupełnie nowych uczestników, którzy walczą o zwycięstwo! Poznajcie Akademię Szermierzy!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Akademia Szermierzy w Mam Talent 2021

Antoni, Mikołaj i Grzegorz trenują w jednym klubie, ale każdy w innej kategorii (Szermierka, Szermierka Choreograficzna, Choreografia Walk Bronią Białą). Wszyscy interesują się rekonstrukcjami historycznymi i czynnie biorą w nich udział. W programie prezentują walkę pokazową na długie miecze.

Najnowsze