Air Show 2018 - gdzie i kiedy pokazy lotnicze?

2018-08-26 11:22
Air Show 2018 - gdzie i kiedy pokazy lotnicze?
Autor: fot./screen/youtube.com/AIR SHOW AIR SHOW Air Show 2018

Najlepsi piloci z całego świata znów zachwycą widzów niesamowitymi akrobacjami w powietrzu! Na ESKA.pl dowiecie się, gdzie i kiedy odbędą się pokazy lotnicze Air Show 2018.

Air Show 2018 - gdzie i kiedy pokazy lotnicze? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy chcą podziwiać powietrzne akrobacje najlepszych pilotów z całego świata. Air Show to największa tego typu impreza w Polsce. Pokazy każdego roku ściągają setki widzów, na których oprócz podniebnych ewolucji, czeka też wiele atrakcji na ziemi. Warto już teraz poznać datę i miejscę Air Show 2018.

Air Show 2018 - data i miejsce pokazów

Air Show 2018 będą wyjątkowe, gdyż uczczą 100-lecie istnienia polskiego lotnictwa wojskowego. Pokazy odbędą się w Radomiu na lotnisku 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego przy ul. Sadków 9. Wydarzenie zaplanowano na 25 i 26 sierpnia. W tych dniach widzowie będą mogli podziwiać wyczyny pilotów indywidualnych i zespołów akrobacyjnych, a także oglądać największą w historii wystawę sprzętu wojsk lądowych. Bilety do nabycia na eBilet.pl.

Wielki mecz 2018 - składy drużyn WOŚP vs TVN. Kto gra?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze