Ahlena

i

Autor: TVP Ahlena - kim jest uczestniczka preselekcji do Eurowizji?

Ahlena śpiewa o pośladkach i chce jechać na Eurowizję. Będzie o niej głośno!

2023-02-15 15:51

Ahlena pojawiła się w stawce polskich preselekcji do Eurowizji 2023. Ten pseudonim mógł zaskoczyć wielu fanów konkursu, ponieważ mało kto słyszał wcześniej o tej piosenkarce. W finałowym koncercie wystąpi z piosenką, która opowiada o... pośladkach! Kryje się jednak za tym ważny przekaz. Kim jest artystka i jak brzmi jej piosenka?

Eurowizja 2023 nadchodzi i już wkrótce poznamy polskiego reprezentanta. Zostanie on wybrany na koncercie, który odbędzie się 26 lutego w Warszawie. Wiemy już, kto zawalczy o wyjazd na konkurs. W stawce znaleźli się między innymi Alicja Szemplińska, Natasza Urbańska, Jann, Dominik Dudek czy Maja Hyży. Z pewnością jeden pseudonim na liście zaskoczył internautów i telewidzów. Podczas ogłoszenia kandydatów w Pytaniu na śniadanie jako pierwsza została wymieniona Ahlena, która zaśpiewa piosenkę Booty. Piosenka opowiada o pośladkach. Dosłownie. Okazuje się jednak, że za tekstem stoi przekaz body positive. Ahlena chce pokazać, że każdy może się chwalić swoim ciałem, bez względu na rozmiar.

Eurowizja 2023 - kto z Polski? Mamy oficjalną listę uczestników preselekcji!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Ahlena - kim jest uczestniczka preselekcji do Eurowizji?

Muzyka zawsze była ważną częścią jej życia, ale dopiero w 2020 roku Ahlena zaczęła komponować własne utwory i rozpoczęła przygodę z produkcją muzyczną. Jej muzyka to miks popu, RnB i rapu. Artystka nie boi się eksperymentować z różnymi brzmieniami i stylami.

Jann - kim jest sensacyjne odkrycie polskiej muzyki? To on może reprezentować Polskę na Eurowizji 2023!

Sonda
Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2023?

Eurowizja 2023 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców poinformowała, że półfinały Eurowizji 2023 odbędą się 9 i 11 maja. Finał obejrzymy 13 maja. Tegoroczna edycja największego konkursu muzycznego na świecie zostanie zorganizowana w Liverpoolu. Imprezę gościć będzie hala widowiskowo-sportowa Liverpool Arena. Wielka Brytania zorganizuje Eurowizję w zastępstwie za Ukrainę, która wygrała w 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE