Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki, kiedyś, Pink Punk

2020-12-11 11:23
AGNIESZKA CHYLIŃSKA - dzieci, Pink Punk, wiek, wzrost, piosenki, koncerty 2018, kiedyś
Autor: fot. YouTube.com/Agnieszka Chylińska (screen z teledysku Agnieszka Chylińska - Mam zły dzień [Official Music Video])

Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Co o niej chcą wiedzieć internauci? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Agnieszka Chylińska - dzieci, Pink Punk, wiek, wzrost, piosenki, koncerty 2019, kiedyś - to najpopularniejsze wyszukiwania w Google, jeśli chodzi o jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nikomu nie trzeba mówić, kim jest Agnieszka Chylińska. Wszyscy jednak chcą znać jej tajemnice, a często nawet szokujące fakty!

Agnieszka Chylińska - dzieci

Agnieszka Chylińska, wspólnie ze swoim mężem Markiem, wychowuje trójkę dzieci. Pierwszy na świat przyszedł Ryszard (urodzony w maju 2006 roku), druga Estera (2010 rok), a trzecia Krystyna (2013 rok).

Agnieszka Chylińska - Pink Punk, płyta

Pink Punk to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy. Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu. Singlem promującym wydawnictwo jbył utwór pt. Mam zły dzień.

Agnieszka Chylińska - wiek

Ile lat ma Agnieszka Chylińska? Wiek artystki nie jest żadną tajemnicą. Wokalistka urodziła się 23 maja 1976. To niewiarygodne, ale w 2019 roku skończyła 43 lata.

Agnieszka Chylińska - wzrost

Ile wzrostu ma Agnieszka Chylińska? Choć w telewizji wygląda na wyższą, to ma 175 centymetrów wzrostu.

Agnieszka Chylińska - piosenki

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie mnóstwo znakomitych hitów. Karierę rozpoczęła w 1995 w zespole O.N.A. Na debiutanckim albumie Modlishka pojawiły się single Koła czasu, Drzwi oraz Znalazłam. Sukces osiągnęły również takie utwory, jak: Kiedy powiem sobie dość z płyty Bzzzzz czy Niekochana z krążka Mrok. Solowo wydała trzy krążki: Modern Rocking, z którego pochodzą hity Nie mogę cię zapomnieć, Zima oraz Niebo. W 2016 roku pojawił się krążek Forever Child, na którym znalazł się utwór Królowa łez. 26 października pojawił się trzeci album pt. Pink Punk. Pierwszym singlem z wydawnictwa był utwór Mam zły dzień.

Agnieszka Chylińska - koncerty 2019

Agnieszka Chylińska podczas Top of the Top Sopot Festival ogłosiła nową trasę koncertową. 

Agnieszka Chylińska - kiedyś

Jak wyglądała kiedyś Agnieszka Chylińska? Zobaczcie, jak się zmieniła przez lata!

Najnowsze