Chylińska

i

Autor: AKPA Agnieszka Chylińska o Julii Wieniawie w "Mam talent".

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska o Julii Wieniawie w "Mam talent". Czy poradzi sobie jako jurorka?

2024-01-21 15:45

Nadchodzi 15. edycja programu "Mam talent". Program wraca po długiej przerwie i w nowej odsłonie. Fani show zobaczą nowych prowadzących oraz odświeżony skład jury. Najwięcej emocji wywołuje angaż Julii Wieniawy. Internauci zastanawiają się, czy młoda gwiazda da sobie radę. O wyborze aktorki wypowiedziała się też Agnieszka Chylińska.

"Mam talent" to show, które znają wszyscy. Ostatnią edycją Mam Talent stacja TVN wyprodukowała jesienią 2022 roku. Wygrał ją Miłosz Bachonko, który zachwycił swoją grą na akordeonie. Od tamtej pory fani programu czekali na 15. sezon. Do jego premiery coraz bliżej, a TVN poinformował oficjalnie o zmianach. Wiadomo, że zobaczymy nową parę prowadzących. Będą to Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski. Zmiany zaszły też w jury. Nie zobaczymy już Jana Klimenta i Małgorzaty Foremniak. Tego pierwszego zastąpi Marcin Prokop, który wcześniej prowadził show. Najwięcej emocji wywołuje jednak następczyni Foremniak, czyli Julia Wieniawa. Czy da radę? Oceniła to Agnieszka Chylińska, która jako jedyna zachowała swoją posadę za jurorskim stołem. 

Jan Pirowski z Radia ESKA nowym prowadzącym „Mam Talent”!

Sara James o udziale w amerykańskiej edycji „Mam Talent”

Chylińska o Wieniawie w "Mam talent" 

W programie "Co za tydzień" pokazano kulisy nowej edycji "Mam talent". Nie mogło zabraknąć słów o nowych jurorach. Wybór Julii Wieniawy skomentowała Agnieszka Chylińska. Co powiedziała? - Patrząc na Julkę, przyglądając się jej choćby dzisiaj na tej sesji, widzę w niej bardzo pracowitą dziewczynę, której bardzo zależy i która bardzo chciałaby poczuć tę adrenalinę programu "Mam talent" - oceniła piosenkarka. 

Marcin Prokop w jury

Marcin Prokop za stołem jurorskim to nieoczekiwana zmiana w programie "Mam talent". Czy poradzi sobie równie dobrze, jak w roli prowadzącego? Agnieszka Chylińska uważa, że tak. Wyróżniła go za błyskotliwość, inteligencję i poczucie humoru. - Bardzo na to liczyłam i cieszę się na tę zmianę - dodała.