Agnieszka Chylińska ma nowy pomysł na życie. Koniec ze śpiewaniem?

2018-01-05 16:24
Agnieszka Chylińska ma nowy pomysł na życie. Koniec ze śpiewaniem?
Autor: Bartosz Krupa/EastNews Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska ma na siebie nowy pomysł? Niewykluczone, że gwiazda niebawem pokaże się nam w zupełnie nowej odsłonie. Czym planuje się zająć?

Agnieszka Chylińska kończy ze śpiewaniem? Okazuje się, że wokalistka planuje rozwijać się w zupełnie innym kierunku. Chylińską zdecydowanie można nazwać kobietą renesansu - odniosła nie tylko sukces muzyczny, ale sprawdziła się także jako juror w programach telewizyjnych, a także wydała książki dla dzieci. Jaki talent gwiazda planuje rozwijać tym razem?

Agnieszka Chylińska - koncerty 2018. Kontynuacja trasy Forever Child Tour ogłoszona!

Autor: brak danych

  Po sukcesie kolejnej odsłony trasy Forever Child, przyszła pora na ogłoszenie pierwszych koncertów w 2018 roku. - Muzyka nabiera życia i mocy gdy śpiewa się ją i gra dla ludzi. Inaczej byłby to samotny bałwochwalczy skowyt. Kiedy słyszysz i odczuwasz moc ze strony publiczn

Agnieszka Chylińska rozwinie nową pasję?

Przyjaciółka wokalistki zdradziła 'Życiu na gorąco', że Agnieszka ma w swoim komputerze... ukończony scenariusz filmowy! Gwiazda podobno chce także zagrać w filmie na podstawie swojego scenariusza. Chylińska szuka już ponoć reżysera, z którym będzie mogła rozpocząć współpracę.

Agnieszka Chylińska ma talent aktorski!

Nie mieliśmy jeszcze okazji sprawdzić talentu Agnieszki w roli scenarzystki, ale wokalistka zdążyła już udowodnić, że ma naturalny talent aktorski. Widać to na zabawnych filmikach, które wrzucała na Facebooka w ramach promocji trasy koncertowej Forever Child. Chylińska zagrała także epizodyczną rolę w serialu 'Niania'. Jeśli doniesienia o jej własnym filmie się potwierdzą, nie będzie to zatem jej pierwsza przygoda przed kamerą.

Najnowsze