Agata Passent - wiek, dzieci, mąż. Kim jest córka Agnieszki Osieckiej?

Agata Passent
Autor: VIPHOTO/East News

Serial Osiecka opowiadający o życiu najwybitniejszej polskiej tekściarki Agnieszki Osieckiej cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. W najbliższym, dziewiątym odcinku będą oni mogli poznać historię przyjścia na świat jedynego dziecka poetki - dziennikarki i felietonistki Agaty Passent. Zebraliśmy najważniejsze informacje o niej i publikujemy je w jednym miejscu.

Agata Passent - wiek, dzieci, mąż. Kim jest córka Agnieszki Osieckiej? Tych informacji z pewnością będą poszukiwać widzowie cieszącego się popularnością serialu Osiecka, opowiadającego o burzliwym życiu jednej z najbardziej zasłużonych postaci dla polskiej poezji, a także muzyki. Agnieszka Osiecka to autorka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo że od jej śmierci minęło już ponad dwadzieścia lat, napisane przez nią teksty wciąż zachwycają kolejne pokolenia. To właśnie poetce zawdzięczamy takie utwory jak Niech żyje bal, Małgośka czy Nie żałuję.

W kolejnym odcinku serialu Osiecka widzowie przyjrzą się relacji artystki z Danielem Passentem. To właśnie z nim Agnieszka Osiecka doczekała się swojego jedynego dziecka - popularnej dziś felietonistki Agaty Passent. Co o niej wiemy?

Agata Passent - wiek

Córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta przyszła na świat 4 lutego 1973 roku. Oznacza to, że w tym roku skończy 48 lat.

Agata Passent - mąż, dzieci

Internautów interesuje także życie prywatne Agaty Passent. W 2001 roku felietonistka poślubiła biznesmena Wojciecha Borowskiego, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozwiodła się. W 2006 Agata Passent urodziła syna Jakuba - owoc miłości z fotografem Wojciechem Wieteską. Ten związek także się rozpadł. W 2013 roku Agata Passent ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Mężczyzną jej życia okazał się poeta Wojciech Kuczok. Dwa lata później para doczekała się syna Antoniego.

ZWIASTUN "Osieckiej"

Agata Passent - Instagram

Córka Agnieszki Osieckiej posiada konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego. Jej nick to @by_passent.

Najnowsze