Agata Dziarmagowska - President: piosenka w końcu dostępna w sieci

2015-08-24 13:39
Agata Dziarmagowska
Autor: wbf Agarta Dziarmagowska

Agata Dziarmagowska w nowej piosence President - nowość muzyczna 2015 na koniec wakacji. Czy President stanie się hitem nadchodzącego roku szkolnego 2015/2016. Posłuchajcie nowego utworu od nominowanej do EMA 2015

Agata Dziarmagowska ujawnia oficjalne nagranie audio do kawałka - President (znajdziecie je poniżej tego artykułu). Jest to kolejny singiel z nadchodzącej debiutanckiej płyty byłej finalistki X Factor. Debiut President miał miejsce w Radiu ESKA. Teraz możecie posłuchać trzeciego singla w sieci. W nowym utworze Dziarma zwalnia - jest to kawałek w wolniejszym tempie, z refrenem, który szybko wpada w ucho. President to dobry kandydat na hit rozpoczynającego się roku szkolnego 2015/2016. 

Agata Dziarmagowska zaśpiewa President podczas EMA 2015?

Już 29 sierpnia Agata Dziarmagowska wystąpi podczas gali wręczenia statuetek ESKA Music Awards 2015. Czy wokalistka zaśpiewa na scenie w Szczecinie nowy kawałek? O tym przekonamy się już niedługo! Tymczasem przypomnijmy, że młodziutka wokalistka znajduje się na liście nominowanych do EMA 2015. Artystka ma szansę na otrzymanie statuetki w kategorii Najlepszy Radiowy Debiut. Aby statuetka trafiła w ręce Dziarmy musicie jej trochę pomóc, oddając swoje głosy na stronie EMA 2015. 

Agata Dziarmagowska - President, tekst piosenki

O czym jest nowy kawałek Agaty Dziarmagowskiej? To przede wszystkim o młodości i wolności bycia tym, kim się zapragnie. Dziarma ogłasza swoje panowanie, podczas którego wszyscy są zwycięzcami ;) Zanim odsłuchanie oficjalnego nagrania audio utworu President, przeczytajcie fragment tekstu nowej piosenki Dziarmagowskiej:

Run, run now
Run, run now like the hooligan you are
We both know life's a roller roller coaster
Wake up, wake up
I' m gon' make you, my brother
Come with me

And you'll only get younger
We're freak man freaks, but
Everyone' s a winner in my presidency
We're freak man freaks, but
Everyone' s a winner in my presidency 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze