Aga Dębowska i Artur Wołk-Lewanowicz już wygrali VoP! Nagrali swoje piosenki!

2017-11-15 16:07
Aga Dębowska i Artur Wołk-Lewanowicz już wygrali VoP! Nagrali swoje piosenki!
Autor: fot. https://www.instagram.com/agadebowska/ Aga Dębowska i Artur Wołk-Lewanowicz już wygrali VoP! Nagrali swoje piosenki!

Aga Dębowska i Artur Wołk-Lewanowicz to gwiazdy ósmej edycji Voice of Poland. Dotarli do półfinału i już wygrali muzyczne show. Wszystko dlatego, że nagrali solowe nagranie! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Voice of Poland 2017 od początku edycji dostarcza nam ogromnych wrażeń. Za sprawą muzycznego show telewizyjnej dwójki poznaliśmy mnóstwo utalentowanych wykonawców z całej Polski. Wśród nich jest oczywiście Aga Dębowska z drużyny Michała Szpaka i Artur Wołk-Lewanowicz z ekipy Andrzeja Piasecznego. Jak się okazuje uczestnicy Voice of Poland 8 już docierając do półfinału wygrali ten program i zaczynają spełniać swoje marzenia.

Voice of Poland 9 - czy będzie następny sezon w 2018 roku?

Autor: brak danych

  Voice of Poland 9 - czy Telewizja Polska planuje zrealizować kolejny sezon muzycznego show? Voice of Poland w TVP2 możemy oglądać już od kilku lat. Każda kolejna edycja show cieszy się ogromną popularnością przyciągając przed telewizory miliony widzów. Dzi

Aga Dębowska i Artur Wołk-Lewanowicz - piosenki po Voice of Poland

Uczestnicy Voice of Poland jeszcze przed zakończeniem ósmej edycji Voice of Poland rozpoczęli pracę nad solowym utworem. Dowiedzieliśmy się o tym za sprawą zdjęć, które pojawiły się w sieci. Aga Dębowska na Instagramie pochwaliła się, jako pierwsza. Dodała fotografię ze studia Universal Music Polska w Warszawie z opisem: To dzięki Waszemu wsparciu moje nogi mogły dziś stąpać po studio @universalmusicpolska po to, by móc pracować nad WŁASNYM numerem!!!! Będzie ostro, będzie głośno i to będzie juz w najbliższą sobotę!! Dziewczyny! Panowie! Jesteście the best!!!

Artur Wołk-Lewanowicz nie zdradzał szczegółów swojej wizyty w studio nagraniowym. Już teraz komentujący zastanawiają się, w jakim stylu będzie tworzyć 17-letni wokalista.

Co ja robię tuuu...? #VoiceofPoland #UniversalMusicPolska Post udostępniony przez Artur Wołk-Lewanowicz (@artur_wolk_lewanowicz)

Według zapowiedzi utwory tych początkujących gwiazd powinniśmy usłyszeć w półfinale Voice of Poland już 18 listopada 2017. Oprócz nowych utworów artystów wyłowionych przez Voice of Poland zobaczycie występ brytyjskiego producenta, znanego jako Jonas Blue!

Najświeższe i najnowsze informacje o uczestnikach i Voice of Poland znajdziecie zawsze na ESKA.pl oraz usłyszycie w RADIU ESKA. Pamiętajcie o tym, że trwa głosowanie na najlepszy występ w VoP 8.

GŁOSUJ na uczestników na stronie vop.eska.pl >> 
Najlepsze wykonanie zostanie nagrodzone: artysta dostanie 100 000 złotych na promocję swojej muzyki w Radiu ESKA i specjalną statuetkę ESKA Music Awards!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze