Aerosmith w Polsce 2014 - jak było na koncercie? Zobacz pierwsze filmy z koncertu Aerosmith na Impact Festival! [VIDEO]

2014-06-13 11:41

Aerosmith w Polsce - legenda rocka wystąpiła w Polsce 12 czerwca podczas Impact Festival 2014 w Łodzi. Zespół był headlinerem drugiego i ostatniego dnia festiwalu. Jak było na koncercie Aerosmith w Łodzi? Zobacz pierwsze filmy video z występu!

Aerosmith w Polsce - zespół należący do grona największych legend rock wystąpiła w Polsce 12 czerwca podczas Impact Festival 2014 w Łodzi. Steven Tyler i spółka byli headlinerem drugiego i ostatniego dnia festiwalu.Bilety na koncert Aerosmith w Polsce rozeszły się jak świeże bułeczki - polscy fani mieli okazję widzieć grupę na żywo w swoim kraju aż 20 lat temu! Zespół wynagrodził im jednak ten długi czas wyczekiwania - okazało się, że "dziadkowie rocka" (trudno w to uwierzyć, ale Steven Tyler ma już 66 lat!) byli w doskonałej formie i zaprezentowali większość ze swych największych przebojów. Jak było na koncercie Aerosmith w Łodzi? Zobacz pierwsze filmy video z występu!

Aerosmith - JadedAerosmith - Dream On
Aerosmith - Cryin'Aerosmith - Dude Looks Like A LadyAerosmith - Eat The RichNasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze