Adele zaśpiewała na weselu znajomych i zapowiedziała nowy album. Nagranie HITEM sieci!

2020-02-16 22:11 MK
Adele
Autor: Kevin Winter/Getty Images for NARAS/AFP/East News

Choć w ostatnich dniach, o Adele mówi się głównie w kontekście ikonicznego już zdjęcia z Kingą Rusin oraz robiącej wrażenie metamorfozy, już niebawem będziemy mogli dyskutować również o jej nowej muzyce. Na weselu znajomych, brytyjska supergwiazda zapowiedziała, kiedy wyda swój nowy album oraz niespodziewanie, w prezencie dla nowożeńców zaśpiewała dwa kawałki. Wideo zobaczycie na ESKA.pl.

Adele - nowy album brytyjskiej wokalistki to bez dwóch zdań jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw muzycznych. Wokalistka, wraz z Taylor Swift, są bowiem obecnie jedynymi przedstawicielkami sceny muzycznej, które potrafią sprzedać ponad milion egzemplarzy swoich płyt w pierwszym tygodniu od ich premiery, w samych tylko Stanach Zjednoczonych. W przypadku ostatniego albumu Adele, zatytułowanego 25, który ukazał się w 2015 roku, liczba ta wyniosła ponad trzy miliony! Dla porównania, w zeszłym roku, najlepiej sprzedającym się krążkiem muzycznym był debiutancki longplay Billie Eilish, który w kilka miesięcy rozszedł się w ponad czterech milionach egzemplarzy na całym świecie.

W dniu swoich 31. urodzin, Adele zapowiedziała z dużą dozą ironii, że jej nowy album będzie bardziej przebojowy od poprzedników. A wszystko po to, by utrzeć nosa internautom, którzy po rozwodzie wokalistki tworzyli memy, że po tak przykrym doświadczeniu, gwiazda nagra jeszcze mocniej wzruszające ballady. Tajemnicą pozostawała jednak data wydania płyty, aż do teraz.

Adele - nowy album 2020

Odmieniona Adele pojawiła się na ślubie swoich przyjaciół. W pewnym momencie, podczas trwania imprezy, gwiazda chwyciła za mikrofon i wykonała dla nowożeńców i zebranych gości dwa utwory - swój wielki hit Rolling In The Deep oraz cover piosenki z repertuaru Spice Girls - Spice Up Your Life. Najważniejszą dla wszystkich fanów informacją jest jednak ta, że Adele potwierdziła, iż jej nowa płyta ukaże się już we wrześniu!

Najnowsze