Adele zaśpiewa także w następnym Bondzie? Tego chce sam Daniel Craig, czyli tytułowy 007 [AUDIO]

2013-01-08 12:21

Skyfall Adele to bez wątpienia jeden z największych hitów, jakie kiedykolwiek promowały filmy o Jamesie Bondzie. Daniel Craig, czyli tytułowy agent 007, ma wielką nadzieję, że brytyjska piosenkarka nagra również piosenkę do kolejnej części Bonda. Sprawdź, co powiedział aktor tylko na Eska.pl!

Adele może pochwalić się, że jej Skyfall to jedna z najpopularniejszych piosenek, które zostały nagrane w ramach promocji filmów o Jamesie Bondzie. Okazuje się, że wokalistka na tyle przypadła do gustu Danielowi Craigowi wcielającemu się w brytyjskiego agenta, że aktor mocno trzyma kciuki za kolejną współpracę piosenkarki z producentami ekranizacji przygód 007.

Daniel chciałby ponowie pracować z tym odnoszącym sukcesy zespołem. Kocha Adele i bardzo chce jej powrotu - zdradził informator Sunday People. Daniel podczas premiery Skyfall przyznał, że gdy pierwszy raz usłyszał hit Adele bardzo się wzruszył.

Sama gwiazda nie miała jeszcze okazji zaśpiewać Skyfall na żywo. To prawie pewnie, że piosenka otrzyma nominację do Oscarów 2013. Zgodnie z plotkami brytyjska wokalistka na gali rozdania prestiżowych nagród filmowych ma wystąpić z kawałkiem, celebrując w ten sposób 50 lat historii Jamesa Bonda.

>>> Adele zaśpiewa na ceremonii rozdania Oskarów? To możliwe! Posłuchaj Skyfall w wykonaniu Adele [VIDEO]


Posłuchaj na Eska.pl Skyfall - Adele!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze