Adele zaprosiła na scenę irlandzkich muzyków. Ronan i Glenn wcześniej nagrali miks utworów Adele

2016-03-08 16:39
Adele zaprosiła na scenę irlandzkich muzyków. Ronan i Glenn wcześniej przygotowali miks utworów Adele
Autor: Fot. Screen z YouTube Adele na jednej scenie z Ronanem i Glennem

Adele na jednym ze swoich koncertów zaprosiła na scenę irlandzkich muzyków. Ronan i Glenn, którzy wystąpili z wokalistką wcześniej przygotowali miks jej utworów. Już teraz na ESKA.pl niezwykłe nagranie z koncertu w Dublinie.

Adele obecnie przebywa w trasie koncertowej, podczas której promuje swoją najnowszą płytę zatytułowaną 25. Wokalistka aktualnie koncertuje w Wielkiej Brytanii. Trasa rozpoczęła się 29 lutego w Belfaście. Podczas jednego z koncertów w Wielkiej Brytanii doszło do niezwykłego zdarzenia, a Adele zrobiła dwóm swoim fanom genialną niespodziankę.

>> Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemore'em. Sprawdź, kto zastąpił wokalistkę

Adele na scenie z irlandzkimi muzykami

Wokalistka w trakcie koncertu zaprosiła na scenę irlandzkich muzyków, którzy na początku marca udostępnili w sieci własne nagranie, na którym wykonują miks największych przebojów Adele. Artystka zdradziła publiczności, że widziała wideo i że doprowadziło ją ono do wzruszenia. - Nie możecie wrzucać tego do sieci i myśleć, że podczas koncertu w Dublinie, nie każę wam się pokazać. Przysięgam na Boga, że oni nie wiedzieli, że zamierzam to zrobić - powiedziała Adele zapraszając Irlandczyków. Przed występem Brytyjka ze swoją ekipą przygotowali specjalny sprzęt, by muzycy mogli wystąpić bez większego przygotowania.

Poniżej nagranie z koncertu w Dublinie:

 

Nagranie muzyków z początku marca:

Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze