Adele w filmie?! To będzie kinowy HIT twórczyni Hello? Więcej informacji na ESKA.pl!

2015-11-12 13:57
Adele z Oscarem
Autor: fot. Bulls Adele w filmie?! To będzie kinowy HIT twórczyni Hello? Więcej informacji na ESKA.pl!

Adele zadebiutuje na wielkim ekranie nowym w filmie Xaviera Dolana? Reżyser, który odpowiedzialny był za teledysk do utworu Hello zaprosił Angielkę do produkcji pt. The Death and Life of John F. Donovan! Więcej szczegółów znajdziecie na Eska.pl! 

Adele w filmie?! Pierwsze takie doniesienia pojawiły się w brytyjskich mediach i od razu zrobiły wielki szum. Adele, która piosenką Hello - bije wszystkie możliwe rekordy, już niedługo pojawi się na planie zdjęciowym nowej produkcji Xaviera Dolana. Wcześniej, kanadyjski reżyser czuwał nad teledyskiem do Hello, singla z płyty 25. To właśnie w nim, Angielka pokazała swój kunszt aktorski. 

Adele w filmie?!

Xavier Dolan pracuje nad swoim pierwszym anglojęzycznym filmem. W produkcji "The Death and Life of John F. Donovan" zobaczymy takie sławy jak: Jessica Chastain, Kit Harrington, Susan Sarandon i Kathy Bates. Jak się okazało, znalazło się również miejsce dla Adele! Artystka udowodniła w teledysku do nagrania Hello, że potrafi płakać na zawołanie. Czyni ją to doskonałą aktorką? Kanadyjski filmowiec w wywiadzie po realizacji klipu Angielki, powiedział:

- Kiedy usłyszałem utwór, od razu miałem w głowie zdjęcia. Dzięki zaufaniu i hojności Adele miałem artystyczną wolność. Praca z nią na planie byłą wspaniała. Odkryłem, że jest świetną aktorką, bez względu na to, co sama mówi.

Adele ma już Oscara za motyw przewodni filmu Bond: Spectre. Czy już niebawem ponownie zobaczymy ją w Hollywood? Nie mamy nic przeciwko!

Ranne Ptaki mówią Hello i mają dla Was wypasione smartfony! 

Adele w filmie? Nie byłaby pierwszą gwiazdą sceny, która próbuje podbić duży i mały ekran! Lady Gaga ostatnio robi furorę w serialu American Horror Story: Hotel. Czy na początku swojej kariery w ogóle myślała o aktorstwie? Sprawdź!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze